Настільна тактильна гра Гонки Корони для дітей молодшого шкільного віку

Модель: 1163
В наявності

  • ₴700.00 грн.
Опис

Нехай веселощі починаються! Тепер кожен бажаючий може взяти участь в цій божевільній гонці для двох гравців, від стартового отвору до фінішу далеко на іншій стороні дошки. Те, на що всі сподіваються, це хороші, великі числа, що визначаються кидком кісток, щоб швидко і безпечно переносити ваш кілочок по доріжці, випереджаючи суперника. Але те, чого кожен гравець боїться, - це дірки, які проходять крізь ігрове поле, кидаючи ваш гоночний кілочок в ящик для зберігання, схожий на в'язницю, і, на жаль, поза грою. Все, що залишається зробити в такому випадку - це взяти ще один з шести кілочків і почати все спочатку.

Оскільки це азартна гра, і для неї потрібно зовсім не так багато стратегії, це відмінна гра для дітей молодшого віку.

На жовтих кілочках є тактильна точка, тому сліпим гравцям легко відрізнити жовту команду від синьої. У комплекті з одним з наших великих тактильних кубиків і акуратною дерев'яною коробкою, в яку можна покласти ігрові елементи, ця гра з дерева, безсумнівно, стане хітом для всієї родини і ваших гостей!

Правила гри

Ваша мета полягає в тому, щоб провести кілочок навколо дошки по треку, сподіваючись уникнути пасток в процесі. Якщо вам пощастить потрапити в ваш виграшний ряд, ви виграєте гру!

Гра

Для початку помістіть свій перший кілок в отвір в правому нижньому кутку дошки. Потім киньте кубик і перемістіть кілочок на кількість очок, вказаних на кубику. Ваш перший хід закінчено, і іншому гравцеві пора зробити те ж саме.

Звучить легко? Будьте обережні - вас чекає сюрприз! Час від часу на кожній трасі є пастки. Якщо ви встановите ваш кілочок в один з цих отворів, ваш кілочок впаде всередину дошки і зникне з поля зору. коли це станеться, ви повинні взяти інший кілочок і почати знову.

Перемога в грі

Якщо вам пощастило стати першим, хто проведе кілочки по всій дошці і в свій домашній ряд, ви виграєте гру. Але ви також повинні пам'ятати, що, якщо вам особливо не пощастило і ви програли всі шість своїх кілочків раніше, ніж ваш опонент, ви автоматично програєте гру!

Параметри

  • Кількість гравців - 2,
  • Для дітей молодшого віку,
  • Жовті кілочки мають тактильну точку зверху, в той час як сині кілочки гладкі,
  • В комплекті один кубик, по шість кілочків синього і жовтого кольору і дерев'яна коробка,
  • Розміри 16 на 9 на 4 см.,
  • Вага упаковки: близько 290 г
Увага: HTML не підтримується!