Пазли для сліпих і слабозорих людей

Пазли для сліпих і слабозорих людей

В цьому розділі Магазину для незрячих ви можете купити пазли для сліпих і слабозорих людей.

Відмінності пазлів для сліпих полягають в тому, що при складанні таких пазлів, незряча людина керується лише формою окремих елементів, а не нанесеним на них малюнком. Це значно ускладнює завдання, тому пазли для сліпих людей більш прості, не можуть мати десятки і сотні елементів. Також, для полегшення складання наосліп і для вивчення незрячою дитиною назв різних елементів пазлів, такі елементи іноді можуть підписуватися шрифтом Брайля.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
3D Пазли з кулькою (12 елементів)
Кубик виготовлений з дванадцяти однакових паличок, всередині цього куба є дерев'яна куля. Необхідно зібрати кубик з м'ячем всередині. Головоломка розвиває не тільки логіку і спритність рук, але і дружбу, бо зібрати фігуру з кулькою всередині може бути складно без допомоги друга. ..
370.00 грн.
Знято з виробництва
Пазли з тваринами
Дерев'яні пазли з тваринами мають написи шрифтом Брайля англійською мовою і призначені для занять зі сліпими людьми. Ви можете вибрати одну з тварин, купити їх кілька або весь набір і отримавши знижку. Кожна з тварин має напис з її назвою і написи з назвою складових елементів англійською ..
270.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018