Керамічний індикатор закипання

Модель:
В наявності

  • 250 грн.
Маленький диск Pot Minder діаметром 6 сантиметрів виготовлений з товстої харчової безпечної кераміки, легко протирається і миється, в тому числі, в посудомийній машині.

Керамічний диск Pot Minder дозволяє готувати багато страв зі звуковим сповіщенням про кипіння рідини в каструлі. Просто помістіть його в каструлю з водою або молоком на плиті і ви ніколи не будете турбуватися про те, що пропустите закипання і молоко збіжить. Ця властивість робить Pot Minder цінним для тих, хто потребує звукової індикації через слабкий зір або його відсутність.

Якщо ви кип'ятите воду для макаронів або яєць, приготування супу або овочів, розігрівання страв або просто нагріваєте молоко для смачного гарячого шоколаду, Pot Minder буде спокійно лежати на дні каструлі. Як тільки вода, суп або молоко закипіло - він видає добре чутний голосний звук деренчання і постукування, попереджаючи вас про кипіння. Тепер прийшов час зменшити вогонь, розмішати вміст каструлі або налити вже кип'ячене молоко в улюблену кружку. Ви можете спокійно залишити Pot Minder в каструлі з киплячою водою, поки вечеря готується, він не буде впливати на запах чи смак вашої їжі. Тепер ви можете одночасно займатися різними речами, не побоюючись забути про киплячу каструлю.

Увага: HTML не підтримується!