Ручка-грифель для письма шрифтом Брайля для сліпих

Модель: 1097
Немає в наявності

  • 300 грн.
Ручка-грифель для сліпих - це інструмент для письма шрифтом Брайля, виконаний у вигляді стильної металевої ручки.

Ви думаєте, що такою ручкою зручно писати? Та ні, навряд чи. Але зате як стильно вона виглядає! А хіба є така у ваших друзів, знайомих і колег? А у однокласників?

О, якщо вже згадалася школа ... Який чудовий шанс завоювати увагу однокласниці, подарувавши їй таку ручку! Ех, тільки уявіть! Дівчатка збиваються в гурток навколо своєї подруги з вашим подарунком, заздрять і мріють). Ну а однокласники мучаються за партами, намагаючись вкусити себе за лікоть, болісно шкодуючи про те, що самі не здогадалися подарувати таку ручку своїй симпатії. Ну що ж, хлопці ... Потрібно було частіше заходити до нас на сайт і стежити за новинками!

Повернемося до ручки. Писати нею диктанти ми не радимо, а ось записати пару рядків такою ручкою-грифелем можна без проблем. Також перевагою ручки-грифеля є металевий ковпачок, який надійно закриває колючу частину. Таку ручку можна, не побоюючись, носити в кишені, не ризикуючи проколоти її наскрізь. Тим більше зручно, що на ручці є затискач, за який її можна прикріпити в кишені або до блокнотика.

Увага: HTML не підтримується!