ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ!

До 15-17 грудня, в зв'язку з підвищеною завантаженістю персоналу магазину, замовлення можуть обслуговуватися зі значними затримками за часом.

Шкода, але зараз не завжди можемо відповідати на телефонні дзвінки, приділити час на консультацію. Ситуація виникла в кінці листопада і нам дуже незручно перед нашими новими і постійними покупцями. Постараємося спокутувати свою провину знижками, наданими у випадках значної затримки вже отриманих нами замовлень.

Дуже просимо тих, хто розраховує купити подарунок, приурочений до якихось свят, подбати про замовлення заздалегідь, звернути нашу увагу на те, що замовлення критично виконати до певної дати.

Дякуємо за терпіння і розуміння!

Комп'ютери для сліпих

Комп'ютери для сліпих

Складно переоцінити роль комп'ютерної техніки в житті людей з порушеннями зору, особливо - сліпих. З огляду на те, що, крім обмеження мобільності, незряча людина істотно обмежена у можливості отримання інформації, персональний комп'ютер, ноутбук або планшетний комп'ютер, оснащені спеціальним програмним забезпеченням і виходом в Інтернет, вирішують проблему отримання та обміну інформації для сліпих людей, дозволяють їм ефективно і повноцінно вчитися і працювати.

Щодо терміну "тифлокомплекс", радимо прочитати статтю "Що таке комп'ютерний тифлокомплекс".

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Комп'ютерний тифлокомплекс
Апаратно-програмний комп'ютерний тифлокомплекс з синтезом мови, практично, є робочим комп'ютеризованим місцем незрячого користувача, школяра, студента. Навіть повністю сліпий оператор, завдяки програмі екранного доступу з синтезом мови і брайлівському дисплею, може виконувати будь-які роботи з те..
19 000.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2017