Парчесі (parcheesi, Ludo) - настільна гра для кількох гравців.

Модель: 1159
В наявності

  • ₴600.00 грн.
Опис настільної гри Парчесі

Дана гра, також відома в різних частинах світу, як Людо або Parchisi, parcheesi - це класична гра, яка використовує ігрове поле квадрат з отворами, що утворюють хрест. У гру можуть грати два, три або чотири гравці.

Кожен гравець намагається провести свої фішки в центр ігрового поля (відомий як вдома). Ви викидаєте один або два кубика, щоб визначити, скільки квадратів вам буде дозволено рухатися. Потім включаєте логіку для визначення який фішкою і в якому напрямку потрібно рухатися.

Природно, ця адаптована тактильна гра повністю придатна для сліпих і зрячих гравців. Шестидюймова квадратна дерев'яна ігрова дошка має отвори для фішок, які мають різні тактильні маркери для кожного з чотирьох кольорів фішок. Це плоска, кругла шишка, квадрат і трикутник,

Гра поставляється з однією кісткою.

Мета гри полягає в тому, щоб першим перемістити чотири фішки від початку до будинку.

Для початку кожен гравець вибирає один набір фішок того ж кольору що і стартове місце. Переміщення фішок проводиться проти годинникової стрілки.

Правила гри різняться в деталях в різних країнах і навіть всередині кожної країни. Знайдіть правила гри в Інтернет і підберіть для себе найцікавіші.

Увага: HTML не підтримується!