Тифлоприлад "Орієнтир"

Модель: .
В наявності

  • 7 500 грн.
Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для осіб, які втратили зір в середньому і літньому віці.

Тифлоприлад "Орієнтир" дозволяє будувати на площині різні плани місцевості, маршрути руху, плани будівель і приміщень, а також різні елементарні схеми, графіки, геометричні фігури і т.д.

Прилад "Орієнтир" складається з пластин (полів побудови), магнітних елементів (фігур), магнітних смуг і металевих дужок. Весь вміст приладу знаходиться в відсіках пластмасового футляра. Пластини, призначені для поля побудови, знаходяться на внутрішній поверхні кришки футляра. Для того, щоб дістати пластини, необхідно привести спеціальний прапорець в горизонтальне положення. Кожна пластина складається з металу (блакитний колір) і пластика. Поле побудови формується на горизонтальній поверхні за допомогою з'єднання пластин. Форма і розмір поля визначається користувачем. Кожен елемент приладу може виконувати різні функції. Наприклад: великий білий прямокутник може бути представлений як поверх будинку або в якості столу в кімнаті; будиночок може бути представлений як сільський або дачний будиночок або в якості торгового павільйону. Вибір функцій елементів приладу залежить від поставленої мети користувачем. Всі елементи приладу - магнітні, тому вони досить добре тримаються на полі побудови. Магнітні смуги призначені для побудови маршрутів руху (дім - магазин), (дім- поліклініка), причому проїздні дороги можна позначати широкими смугами, а тротуари - вузькими. Ці смуги використовуються як позначення контурів будівель, квартир, кімнат і т.д. При необхідності вузькі смуги з'єднуються металевими дужками, що знаходяться в поліетиленовому пакеті.

Цей прилад може використовуватися в якості навчального посібника в домашніх умовах, тобто незрячі батьки можуть займатися зі своїми зрячими дітьми при виконанні домашніх завдань.

Увага: HTML не підтримується!