Тростини та орієнтування сліпих та слабозорих людей

Тростини та орієнтування сліпих та слабозорих людей

У магазині для незрячих можна купити з доставкою в будь-який регіон України тактильні тростини для сліпих провідних світових виробників, електронні пристрої: компаси, ультразвукові та інфрачервоні ліхтарики для орієнтування сліпих людей. Також у магазині для незрячих можна придбати змінні наконечники для тростин чеського і канадського виробництва.

Вибирайте потрібну вам категорію, вибирайте товар, скористайтеся, якщо потрібно, допомогою консультантів магазину, сміливо купуйте. І нехай ваш шлях буде легким з тростинами від нашого магазину для незрячих!

Оберіть підкатегорію або перегляньте вміст основної категорії товарів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пов'язка очна, тканинна
Тканинна чорна пов'язка на очі із застібками на липучках може використовуватися як для вправ з орієнтування в просторі, так і в різних рухливих іграх, щоб урівняти шанси слабозорих і тотально сліпих людей. ..
250.00 грн.
Гачок для закріплення тростини на стільці або столі
Гачок дозволяє закріпити тактильну тростину на спинці стільця, бортику стола або на інших предметах інтер'єра. ..
250.00 грн.
Світловідбиваюча червона смуга для тактильної тростини
Чим, перш за все, відрізняється нова тактильна тростина для сліпих від тієї, що вже була у використанні? В першу чергу, звичайно, стертим наконечником, який, постійно стикаючись з дорожнім покриттям, не може собі дозволити виглядати як новий. Але якщо стертий наконечник легко замінити, коли в..
30.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019