Optelec (Нідерланди)

Optelec (Нідерланди)

Optelec є провідним світовим дистриб'ютором, розробником і виробником допоміжних технологій для людей з ослабленим зором і сліпих.

Штаб-квартира Optelec знаходиться в Barendrecht, Нідерланди з офісами в США, Бельгії, Канаді, Німеччині та Великобританії, пропонуючи багаторівневе розподіл в більш ніж 70 країнах світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.optelec.com.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 22 дюйма
відеозбільшувач Clearview C має інноваційний дизайн у формі літери "С". Така форма дає користувачам більше місця для роботи. Ви можете легко розмістити монітор і столик в максимальному наближенні або максимально далеко щодо кронштейна збільшувача, знайшовши зручне саме Вам становище. Сучасний при..
210 000.00 грн.
Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 24 дюйма
Відеозбільшувач Clearview С призначений для людей з ослабленим зором. Інноваційний дизайн підставки у формі літери "С" дає користувачам більше місця для роботи. Це дозволяє їм вільно читати газету, займатися рукоділлям, виписувати рахунки, і зовсім не обмежує простору їх рухів. Функціональність з..
220 000.00 грн.
Відеозбільшувач Optelec Compact+
Візьміть ручний електронний відеозбільшувач Optelec Compact+ щоб на ходу читати цінники, карти, розклад автобусів і улюблені меню ресторану. Портативний і легкий відеозбільшувач Compact + для активної людини збільшить текст і зображення з легкістю і зручністю. Це модель відеозбільшувача, що добре..
20 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019