Безпечний ніж для сліпих

Виробник: China
Модель:
Попереднє замовлення

  • 260 грн.
Безпечний ніж для сліпих достатньо гострий, щоб різати картоплю, достатньо точний, щоб нарізати хліб і достатньо розумний, щоб не порізати пальці! Цей дивовижний ніж виготовлений зі спеціального загартованого нейлону, легко проникає через фрукти, овочі і хліб безпечно, без ризику серйозних порізів. На відміну від традиційного металевого кухонного ножа, він не такий небезпечний, якщо ви підставите пальці, готуючи блюдо з фруктами на вечерю. У більшості випадків ви навіть не розріжете шкіру.

Але є багато інших застосувань для цього безпечного ножа. Ви можете використовувати його на антипригарному покриті посуду, а це означає, що можна розрізати коржі, тістечка, навіть м'ясні блюда прямо в каструлі чи сковорідці без пошкодження покриття. Безпечний ніж також актуальний для дітей, які хочуть допомагати на кухні, тому що ви не будете так турбуватися про отримання серйозних порізів, але це навчить юних помічників бути обережними.

Зубчасте лезо нейлонового ножа робить абсолютно тонкі або товсті скибочки. Безпечний ніж був розроблений професійними кухарями, але є ідеальним вибором для людей, які вчаться готувати їжу без зору. Безпечний нейлоновий ніж можна мити в посудомийній машині.

Увага: HTML не підтримується!