НАША СИЛА (Україна)

НАША СИЛА (Україна)

Торгова марка «НАША СИЛА» була заснована у серпні 2003 року для того, щоб надати українським споживачам найякіснішу сучасну продукцію у галузі батарейок, акумуляторів, ліхтарів, зарядних пристроїв, спец. елементів, електротоварів та освітлювальної техніки.

Впродовж останніх десяти років торгівельна марка «Наша сила» займає лідируючі позиції на ринку України. Багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва передпродажної підготовки надає вітчизняним споживачам продукцію з унікальними технічними характеристиками та властивостями. Виробничі потужності, на яких виробляється продукція під торгівельною маркою «Наша сила», знаходяться в Китаї та Японії.

Місія торгової марки «НАША СИЛА» в Україні - зробити користувачів торгової марки «НАША СИЛА» повністю захищеними щодо якості, зручності роботи та витрачених коштів, дарувати клієнтам радість, моральне задоволення та комфорт при спілкуванні з маркою. Подивитись результати тестування елементів живлення незалежними експертами можна за посиланнями: http://test.org.ua/tests/electro/83 и http://test.org.ua/tests/electro/435.

Через високу популярність продукції «Наша сила» на ринках і навіть у магазинах з’явилося безліч підробок батарейок цієї марки. Будьте пильними, шукайте елементи захисту на батарейках або купуйте їх у нашому Магазині для незрячих, який має офіційний договір на постачання продукції «Наша сила» від виробника.
Батарейка "Наша сила" мікропальчикова R03 (ААА)

Мікропальчикова батарейка "Наша сила" типу R03 або ААА переважає за своїми параметрами не тільки конкурентів інших виробників, але й власну ..

5 грн.

Батарейка "Наша сила" пальчикова R6 (АА)

Пальчикова батарейка "Наша сила" типу R6 або АА виконана з використанням хлориду цинку і кальцію, графіту, сажі. За своїми характеристиками ..

5 грн.

Батарейки лужні Наша сила AAA х10

Батарейки Наша сила AAA х10 Extra Alkaline з підвищеним терміном служби і електроємністю для середнього і високого навантаження. Такі батарейки особли..

10 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)