Змінні наконечники Ambutech

Змінні наконечники Ambutech

Ambutech є світовим лідером в розробці та виробництві орієнтаційних тростин і наконечників. У них завжди з'являються нові матеріали, конструкції, аксесуари. Ми намагаємося поставляти в Україну найбільш популярні вироби, в т.ч. наконечники, поступово розширюючи асортимент.

Спосіб кріплення

Канадський виробник тактильних тростин для орієнтування незрячих випускає наконечники для тростини трьох типів кріплення: Hook (на гачку), Slip-on (на клямці) і 8mm Threaded (8-ми міліметровій різьбі). Гачкове з'єднання найбільш популярне, надійне. Саме з таким способом кріплення існує максимальний набір наконечників Ambutech. У нашому магазині представлені наконечники тільки з гачковим типом кріплення (Hook), але під замовлення нам не складно поставити і наконечники інших типів.

Матеріал

Що стосується матеріалів для виготовлення наконечників - фірма Ambutech застосовує метал, каучук, пластик, кераміку, нейлон і надміцний полімерний матеріал. Наконечники з усіх зазначених матеріалів представлені в нашому магазині.

Типи наконечників

Ambutech виробляє ротаційні наконечники, забезпечені підшипником і парасолькою, що закриває підшипник від бруду. Такі наконечники застосовуються для орієнтування способом постійного контакту з поверхнею. Тобто людина, не відриваючи тростину від поверхні, описує перед собою дуги 50-70 см, катаючи тростину за допомогою обертового наконечника так, щоб обстежити зону свого руху на 2-3 кроки попереду.

Також є традиційні наконечники для способу орієнтування по точкам. Ці наконечники не обертаються, виконані монолітно і людина отримує інформацію про шлях проходження, постукуючи тростиною з таким наконечником в крайніх точках тієї ж дуги перед собою.

Спеціальні наконечники Ambutech у вигляді обертового колеса і ковзаної тарілочки призначені для використання в специфічних умовах.

Колір

Під замовлення можлива поставка тростин з кольором рукояті і наконечника рожевого, оранжевого, зеленого або блакитного кольору. При цьому у ротаційних наконечників колір буде білим, а захисний козирок - обраного кольору. Пальчиковий і стандартний неротаційний наконечники мають колір забарвлення всього наконечника. Крім названих кольорів, також доступні до постачання стандартний наконечник чорного кольору і кулястий ротаційний наконечник з кулею червоного кольору. Наконечники найбільш популярних кольорів можуть бути в наявності на складі. Можливе попереднє замовлення наконечників будь-яких кольорів, що випускаються канадцями.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Наконечник керамічний
Керамічний наконечник для тростини виділяється відмінними експлуаттаціоннимі властивостями, а також більш інформативним звуком, видаваним при торканні дороги. Цей звук відразу скаже власнику тростини про те, що асфальт закінчився і почалася плитка, бруківка або газон. Керамічний наконечник ст..
450.00 грн.
Наконечник High Mileage Rolling Ball
Кулястий ротаційний наконечник з унікальним вбудованим козирком, який захищає підшипник, що забезпечує обертання наконечника. Верхня половина кулі зроблена з нейлону, а нижня половина виготовлена з ультраміцного матеріалу, який забезпечує стійкість від стирання в 2-3 рази більше, ніж звичайні ней..
400.00 грн.
Наконечник Rover Free Wheeling
Колесо з термопластичного каучуку (Santoprene) призначене для використання на тростинах Ambutech для застосування на пересіченій місцевості. Діаметр колеса - 7,6 см. Цей наконечник виготовлений для використання з технікою постійного контакту. ..
350.00 грн.
Наконечник Jumbo Roller
Дисковий наконечник зі вбудованим захищеним підшипником і заокругленим зовнішнім краєм виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який в 2-3 рази стійкіший до стирання в порівнянні зі звичайним наконечником. Цей наконечник має діаметр 6,4 см. Використовується з технікою постійно..
330.00 грн.
Наконечник Dakota Disk
Цей наконечник діаметром 15 сантиметрів призначений для руху по нерівній поверхні, такій як сніг, пісок, трава, дрібний гравій і подібним поверхням,  незручним для орієнтування з тростиною, оснащеною звичайними наконечниками. Dakota Disk виготовлений з міцного пластику, він буде легко пе..
300.00 грн.
Наконечник Roller Marshmallow
Ротаційний наконечник оснащений підшипником, завдяки якому обертається по осі. Підшипник прикритий зверху пластиковим козирком, який перешкоджає попаданню всередину бруду, пилу, води. Завдяки обертанню наконечника, його стираність значно знижується. Крім того, такий наконечник дозволяє застосовув..
280.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник Flex
Наконечник у формі колокола з гнучкою шиєю призначених для застосування на орієнтаційних тростинах при переміщенні по нерівній поверхні. Наконечник виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який витримує навантаження на стирання в 2 - 3 рази довше, ніж звичайний наконечник. Цей..
280.00 грн.
Наконечник Rolling Ball
Куля діаметром близько 5 сантиметрів обертається на підшипнику, завдяки чому знос такого наконечника мінімальний. Завдяки такому діаметру кулі, наконечник легко долає невеликі нерівності на дорозі. З таким наконечником рекомендується спосіб тактильного обстеження маршруту коченням наконечника по ..
250.00 грн.
Наконечник Metal Glide
Металевий диск з заокругленим зовнішнім краєм, ковзає по землі, забезпечуючи відмінний аудіо зворотний зв'язок. Виготовлений з нержавіючої сталі. Діаметр - 2,5 см. Цей наконечник використовується з сенсорною технікою орієнтування з тростиною по двох точках. ..
130.00 грн.
Наконечник High Mileage
Грибоподібний наконечник підвищеної міцності виготовлений із сучасних високотехнологічних матеріалів, що подовжує термін його служби в 3 рази і більше у порівнянні з пластиковими наконечниками. Даний наконечник має специфічний кремовий колір. ..
130.00 грн.
Наконечник пальчиковий
Пальчикові наконечники по праву вважаються найбільш чутливими, що дозволяють відчути найменші шорсткості, зміни структури поверхні. Також ці наконечники є найлегшими. Наконечник такого типу навряд чи  застрягне в ливньовці, не зачепиться за якесь сміття на дорозі через відсутність потовщень ..
80.00 грн.
Наконечник Marshmallow
Стандартний пластиковий наконечник грибоподібної форми Ambutech є гарним вибором для багатьох незрячих людей. Він забезпечує можливість відчувати дорожнє покриття і його зміну, може застосовуватися як для торкання дороги, так і ковзання, хоча це дещо обмежить термін його служби. ..
75.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019