Змінні наконечники Ambutech


Змінні наконечники Ambutech

Ambutech є світовим лідером в розробці та виробництві орієнтаційних тростин і наконечників. У них завжди з'являються нові матеріали, конструкції, аксесуари. Ми намагаємося поставляти в Україну найбільш популярні вироби, в т.ч. наконечники, поступово розширюючи асортимент.

Спосіб кріплення

Канадський виробник тактильних тростин для орієнтування незрячих випускає наконечники для тростини трьох типів кріплення: Hook (на гачку), Slip-on (на клямці) і 8mm Threaded (8-ми міліметровій різьбі). Гачкове з'єднання найбільш популярне, надійне. Саме з таким способом кріплення існує максимальний набір наконечників Ambutech. У нашому магазині представлені наконечники тільки з гачковим типом кріплення (Hook), але під замовлення нам не складно поставити і наконечники інших типів.

Матеріал

Що стосується матеріалів для виготовлення наконечників - фірма Ambutech застосовує метал, каучук, пластик, кераміку, нейлон і надміцний полімерний матеріал. Наконечники з усіх зазначених матеріалів представлені в нашому магазині.

Типи наконечників

Ambutech виробляє ротаційні наконечники, забезпечені підшипником і парасолькою, що закриває підшипник від бруду. Такі наконечники застосовуються для орієнтування способом постійного контакту з поверхнею. Тобто людина, не відриваючи тростину від поверхні, описує перед собою дуги 50-70 см, катаючи тростину за допомогою обертового наконечника так, щоб обстежити зону свого руху на 2-3 кроки попереду.

Також є традиційні наконечники для способу орієнтування по точкам. Ці наконечники не обертаються, виконані монолітно і людина отримує інформацію про шлях проходження, постукуючи тростиною з таким наконечником в крайніх точках тієї ж дуги перед собою.

Спеціальні наконечники Ambutech у вигляді обертового колеса і ковзаної тарілочки призначені для використання в специфічних умовах.

Колір

Під замовлення можлива поставка тростин з кольором рукояті і наконечника рожевого, оранжевого, зеленого або блакитного кольору. При цьому у ротаційних наконечників колір буде білим, а захисний козирок - обраного кольору. Пальчиковий і стандартний неротаційний наконечники мають колір забарвлення всього наконечника. Крім названих кольорів, також доступні до постачання стандартний наконечник чорного кольору і кулястий ротаційний наконечник з кулею червоного кольору. Наконечники найбільш популярних кольорів можуть бути в наявності на складі. Можливе попереднє замовлення наконечників будь-яких кольорів, що випускаються канадцями.
Наконечник керамічний

Керамічний наконечник для тростини виділяється відмінними експлуаттаціоннимі властивостями, а також більш інформативним звуком, видаваним при торканні..

450 грн.

Наконечник High Mileage Rolling Ball

Кулястий ротаційний наконечник з унікальним вбудованим козирком, який захищає підшипник, що забезпечує обертання наконечника. Верхня половина кулі зро..

400 грн.

Наконечник Rover Free Wheeling

Колесо з термопластичного каучуку (Santoprene) призначене для використання на тростинах Ambutech для застосування на пересіченій місцевості. Діаметр к..

360 грн.

Наконечник Jumbo Roller

Дисковий наконечник зі вбудованим захищеним підшипником і заокругленим зовнішнім краєм виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який в..

330 грн.

Наконечник Dakota Disk

Цей наконечник діаметром 15 сантиметрів призначений для руху по нерівній поверхні, такій як сніг, пісок, трава, дрібний гравій і подібним поверхням,&n..

300 грн.

Наконечник Roller Marshmallow

Ротаційний наконечник оснащений підшипником, завдяки якому обертається по осі. Підшипник прикритий зверху пластиковим козирком, який перешкоджає попад..

280 грн.

Наконечник Flex

Наконечник у формі колокола з гнучкою шиєю призначених для застосування на орієнтаційних тростинах при переміщенні по нерівній поверхні. Наконечник ви..

280 грн.

Наконечник Rolling Ball

Куля діаметром близько 5 сантиметрів обертається на підшипнику, завдяки чому знос такого наконечника мінімальний. Завдяки такому діаметру кулі, наконе..

250 грн.

Наконечник Metal Glide

Металевий диск з заокругленим зовнішнім краєм, ковзає по землі, забезпечуючи відмінний аудіо зворотний зв'язок. Виготовлений з нержавіючої сталі. ..

130 грн.

Наконечник High Mileage

Грибоподібний наконечник підвищеної міцності виготовлений із сучасних високотехнологічних матеріалів, що подовжує термін його служби в 3 рази і більше..

130 грн.

Наконечник пальчиковий

Пальчикові наконечники по праву вважаються найбільш чутливими, що дозволяють відчути найменші шорсткості, зміни структури поверхні. Також ці наконечни..

80 грн.

Наконечник Marshmallow

Стандартний пластиковий наконечник грибоподібної форми Ambutech є гарним вибором для багатьох незрячих людей. Він забезпечує можливість відчувати доро..

75 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)