Виготовлення наклейок шрифтом Брайля різних розмірів

Модель:
Попереднє замовлення

  • 10 грн.
Наклейки шрифтом Брайля довільних розмірів можуть застосовуватися для підписання шрифтом Брайля табличок або поручнів, назв продуктів на упаковках, ліків, іншої інформації для сліпих людей.

Іноді простіше адаптувати для незрячих клієнтів, відвідувачів і покупців вже готові рішення, ніж робити спеціальні. Це стосується різних вивісок і табличок, упаковок і коробок, конвертів і пляшок, багато чого іншого.

Особливості наклейок шрифтом Брайля

Залежно від необхідних термінів і умов експлуатації наклейки, вона може бути виконана на різних по щільності, прозорості і кольору матеріалів, із захистом від ультрафіолету і вигоряння і без такої. Залежно від тиражу і різноманітності необхідних написів шрифтом Брайля, наклейки можуть бути виготовлені і підписані вручну або випущені серійним способом з обов'язковою перевіркою якості шрифту Брайля і правильності написання.

Замовлення виготовлення наклейок шрифтом Брайля

Замовити виготовлення наклейок шрифтом Брайля можна на сайті, вказавши в примітках допустимі розміри, необхідний тираж і інші параметри. Після калькуляції витрат на виготовлення самоклейок шрифтом Брайля для сліпих, ми запропонуємо вам кілька варіантів із зазначенням термінів і вартості виготовлення наклейок шрифтом Брайля.

Мова напису на наклейках шрифтом Брайля може бути будь-якка, навіть написи можуть бути виконані на декількох мовах на одній наклейці.

Щоб замовник наклейок шрифтом Брайля міг розрахувати можливість написання шрифтом Брайля на наклейці певних розмірів, можна приблизно брати для розрахунку, що висота однієї літери шрифту Брайля дорівнює 1 сантиметру і її ширина дорівнює 7 міліметрів.

Потрібно мати на увазі, що шрифт Брайля має фіксований стандартний розмір, він не може бути збільшеним в декілька разів, а тим більше - зменшений. Навіть зменшення на 10% призводить до помітного погіршення сприйняття шрифту Брайля незрячими людьми.

Хто замовляє наклейки шрифтом Брайля?

За останні кілька років, основними замовниками наклейок Брайля були бюджетні установи, які замовляють наклейки для адаптації своїх табличок в адміністративних будівлях. Скажімо обласному пенсійному фонду або одній з дирекцій залізниці з її підрозділами потрібно було б викинути сотні табличок з кабінетів і замінити їх на нові. Це досить дорого, вимагає очікування виконання такого замовлення, робіт по заміні табличок. З готовими наклейками шрифтом Брайля для сліпих людей ця адаптація приміщень була виконана за кілька днів і за смішні гроші.

Ми не закликаємо використовувати виключно наклейки шрифтом Брайля для адаптації табличок. Нова табличка, виконана рельєфним опуклим шрифтом на контрастному тлі і з нанесеним безпосередньо на табличку шрифтом Брайля буде кращим варіантом не тільки для незрячих відвідувачів, але і людей зі слабким зором або для незрячих людей, які шрифт Брайля не знають.

Крім виготовлення наклейок шрифтом Брайля для табличок, ми іноді виготовляли невеликі партії етикеток на самоклейках з шрифтом Брайля для навчальних цілей, для маркування книг, інших предметів і упаковок.

Увага: HTML не підтримується!