Наклейка на скло або прозорий пластик

Модель:
Наявність: На складі

  • 40 грн.


Доступні опціїЯскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешкоди у вигляді пластикових або скляних слабопомітних перегородок чи дверей, оберігаючи самі перегородки від ударів, а людей - від отримання травми.

Вважається, що яскраві контрастні наклейки на прозорих поверхнях - контрастні маркери, є елементами забезпечення доступності для слабозорих і сліпих людей, проте в реальності навіть люди зі стовідсотковим зором не завжди можуть помітити скляні перегородки, особливо якщо їх ретельно миють. Тим часом, сліпа людина, якщо вона не має залишкового зору, не зможе побачити кольорових маркерів.

Контрастні маркери круглої форми діаметром 200 міліметрів можуть бути жовтого, отруйно-зеленого кольору або зі світлонакопичувальним забарвленням.

Контрастні маркери для прозорих перешкод виготовлені з поліхлорвінілу, мають клейку основу, що дозволяє швидко наклеювати кольорові маркери на прозорі перегородки. 

Увага: HTML не підтримується!