Прилад для аудіо маркування предметів "Мітка-01"

Модель: .
Наявність: Попереднє замовлення

  • 3 700 грн.
Мовний маркувальник "Мітка-01" - це прилад для маркування побутових та інших предметів шляхом запису аудіо повідомлень із прив'язкою до RFID-мітки

Застосування приладу маркування "Мітка-01"

Для включення приладу необхідно перевести крайній вимикач на торці корпусу в праве положення. На гучномовці формується повідомлення «Готов», проводиться контроль стану батареї. При недостатньому рівні живлення  видається повідомлення «Батарея разряжена». Прилад переходить в режим пошуку RFID-міток.

Для зчитування мітки, прилад слід піднести впритул до мітки так, щоб центральна частина торцевої грані корпусу, що має невелике заглиблення по всій площі, опинилася навпроти центру мітки. Також можна піднести до мітки край тильної поверхні корпусу, що знаходиться в безпосередній близькості від торцевої грані. Найбільш чутлива точка тут позначена опуклою головкою мініатюрного гвинта.

Якщо мітку не знайдено, то кожні 20-30 секунд прилад нагадує про себе повідомленням «Готов», продовжуючи пошук мітки. При виявленні мітки прилад намагається її пізнати. Якщо мітка пред'явлена ​​вперше, то слідують повідомлення «Новий тег», «Для записи удерживайте кнопку». Якщо ж мітці вже відповідає раніше зроблений запис, то проговорюється записане для неї повідомлення, а потім слідують слова «Для перезаписи удерживайте кнопку». Як тільки почалися зазначені повідомлення, прилад вже не потрібно утримувати поруч з міткою. Якщо запис (перезапис) не потрібні, то можна скинути цей режим коротким (не більше 0,5 сек) натисканням кнопки 2 - другої від краю приладу. Після цього прилад знову переходить в режим пошуку.

Для виконання запису повідомлення необхідно піднести прилад до лиця на відстань близько 10 см, повернувши до себе фронтальну поверхню з отвором мікрофона, розташованого біля грат динаміка. Присутність самої мітки при цьому не потрібна. Натисніть і утримуйте кнопку 2 до появи короткого тонального сигналу. Відразу після сигналу, не відпускаючи кнопки, необхідно проговорити повідомлення. По завершенні повідомлення кнопку потрібно відпустити. При цьому піде ще один сигнал. Якщо кнопка утримана більше 5 секунд, то прилад перериває запис незалежно від стану кнопки і чекає її відпускання. Після закінчення запису відбувається повернення приладу до вихідного стану.

Після запису повідомлення, необхідно відразу провести перевірку записаного повідомлення, знову піднісши прилад до щойно використаної мітки. Якщо якість запису низька або запис не зберігся з якої-небудь причини, слід його повторити.

Увага:

В процесі запису можливі збої, тому перевірка ОБОВ'ЯЗКОВА.

Перезапис на одну і ту ж мітку можна виконувати багаторазово. При цьому попередній запис видаляється і замінюється новим. Якщо при виявленні мітки прилад більше 6 секунд не переходить до повідомлення про запис (перезапис), рекомендується натиснути і утримати кнопку 2 протягом 2-3 секунд, а після відпускання знову повторити зчитування мітки. Якщо прилад перестав реагувати на дії користувача (програма «зависла»), то перезапуск проводиться через виключення-включення живлення.

Для економії часу будь-яке мовне повідомлення можна перервати коротким натисканням кнопки 2. Натискання та утримання кнопки під час запису також можна виконувати, не чекаючи кінця повідомлення «Для записи удерживайте кнопку». Найкраща якість запису виходить з відстані 5-10 см від мікрофона при середній гучності голосу.

кріплення міток

Зручним способом кріплення мітки до предметів є товстий двосторонній скотч. При кріпленні на металеві поверхні товщина скотча особливо важлива для запобігання екранування сигналу зчитувача.

Для кріплення на одязі можна приклеїти до мітки шматочок одежної «липучки», а відповідну частину «липучки» пришити до одягу.

Увага:

Робити отвори в мітці неможна, інакше вона вийде з ладу.

Прилад може зберігати в пам'яті до 1000 імен міток і відповідних їм мовних записів. Інформація зберігається в приладі, а не на самих мітках. Якщо 1000 різних міток вже були раніше задіяні на даному маркувальнику, то при виявленні нової мітки прилад видасть повідомлення «Память переполнена». У цій ситуації можна оновити набір міток ТІЛЬКИ повним стиранням всіх імен міток і повідомлень.

При необхідності послідовність дій для повного стирання можна уточнити у продавця або виробника приладу.

Увага:

Втрачені або що вийшли з ладу мітки, для яких хоча б один раз був виконаний запис, продовжують займати пам'ять приладу. Вибіркове видалення з пам'яті імен окремих міток не передбачено.

Технічні характеристики пристрою

  • Максимальна тривалість записуваного повідомлення 5 секунд,
  • Кількість міток в стартовому комплекті 50,
  • Максимальна кількість використовуваних міток - 1000,
  • Рекомендована температура навколишнього середовища від +10 до + 40 ° С,
  • Габарити мітки діаметр 25 мм., Товщина 1 мм.,
  • Габарити корпусу приладу 105 x75 x 27 мм.,
  • Вага приладу не більше 150 г.

Гарантія виробника - 6 місяців.

Увага: HTML не підтримується!