Чоловічі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей


Чоловічі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей

Тут ви можете купити чоловічі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей мовні, тактильні, змішанного типу з Брайлівськими позначками і озвучуванням часу.
Механічний наручний годинник для сліпих HV-MM

Годинник для сліпих HV-MM - це механічний наручний годинник зі склом циферблата що відкривається і тактильними мітками на циферблаті. Для прихильни..

840 грн.

Годинник з мовним виходом і тактильними мітками HV-VTS

Чоловічій годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обм..

840 грн.

Контрастний мовний наручний годинник HV-QL

Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіа..

530 грн.

Мовний кварцевий годинник без стрілок HV-QB

Мовний кварцовий годинник без стрілок HV-QB це компромісний варіант між дешевими електронними годинниками в пластиковому корпусі і повноцінним кварцов..

420 грн.

Годинник мовний наручний для сліпих

Розмовляючий годинник для сліпих, усіма функціями котрого можна керувати навіть без залишків зору, користуючись голосовими російськомовними підказками..

100 грн.

Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, чоловічий HV-QV

Чоловічий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде чоловікам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигля..

500 грн.

Наручний мовний годинник для незрячих

Годинник електронний з мовним виводом для сліпих людей повідомляє поточний час, може інформувати про час щогодини, розбудить вас вранці кукуріканням а..

110 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)