Abacus (абак) - механичне пристосування для математичних розрахунків

Модель: 1044
В наявності

  • ₴600.00 грн.
Ну, ви знаєте, як це відбувається. Іноді батареї в вашому мовному калькуляторі раптово розряджаються. Іноді ви не захочете заважати іншим слухаючи ваш калькулятор вголос. І, звичайно ж, коли ви ще вчитеся в школі, ви не повинні використовувати калькулятор, щоб робити домашнє завдання з математики ...

Цей міцний пластиковий кишеньковий абакус (абак) має тринадцять колонок з бісеру, які дозволяють вам «записати» свій розрахунок. Потім, просто прибираючи намиста і додаючи їх в різні стовпці, ви можете відстежувати кожен крок вирішуваної проблеми. На цьому витонченому пристрої можна виконати додавання, віднімання, множення і ділення, не кажучи вже про знаходження квадратного кореня з числа.

Використовувати Абакус можливо, набагато простіше, ніж здається. У верхній частині кожного стовпця знаходиться одна кулька, яка позначає 5. Нижче це ще чотири кульки, кожна з яких представляє одну цифру. «Записуючи» числа на Абакус, потім прибираючи намистинки або додаючи нові, ви можете незалежно управляти числами і виконувати основні і складні обчислення без зволікання. А під намистинками знаходиться тверда, жорстка пінопластова підкладка, яка запобігає ковзанню намистин самостійно. Так, метод абакус для вирішення арифметичних задач є стандартом для сліпих учнів, і навчання за ним пропонується в школах Америки як альтернатива письмових обчислень для зрячих учнів.

Таким чином, для сліпої людини використовувати Абакус - це все одно, що використовувати ручку і папір, щоб щось вирішити. І тепер це більш доступно, ніж коли-небудь!

Особливості

  • Міцна пластикова рама з тринадцятьма колонами з бісеру.
  • Використовується для вирішення математичних задач, коли калькулятори недоступні або не дозволені.
  • Менш громіздкий, ніж Брайль і папір.
  • Легко замінює ручку і папір.
  • Працює дуже добре для сліпих студентів.
  • Розміри близько 15*6,35*1,25 см.
  • Вага упаковки: близько 3,5 унцій.
Увага: HTML не підтримується!