Matapo s.r.o. (Чехія)

Matapo s.r.o. (Чехія)

Matapo - компанія що динамічно розвивається, займається розробкою програмних і апаратних рішень мобільного зв'язку для людей з проблемами зору. Команда Matapo - 9 осіб з Праги, практично перевернули світ мобільного зв'язку для незрячих людей, зробивши цей світ більш зрозумілим і дружелюбним.

Історія компанії Matapo

Matapo s.r.o. заснований в 2014 році, і першим продуктом компанії було програмне забезпечення, яке встановлювалося на смартфони Samsung.

У 2016 році була запущена Baroque - модель смартфона з сенсорним екраном, яка більше не підтримується і не оновлюється.

В кінці 2018 року було зареєстровано нову торгівельну марку BlindShell, під якою випущений апарат BlindShell Classic - бестселер продажів в більшості європейських країн, і з 2019 року - США, Південної Африки та Нової Зеландії.

На початку 2020 року спільно з Магазином для незрячих з України почалася робота з локалізації телефону для україномовних і російськомовних користувачів з вадами зору. В даний час Matapo працює над арабською версією, а також над новим сайтом, який повинен бути запущений в квітні 2020 року.

BlindShell Classic - модель, яка регулярно оновлюється. Випускається 3-4 загальних оновлення на рік, вводячи нові функції.
Захисний чохол для телефону BlindShell Classic

Захисний чохол для телефону BlindShell Classic з магнітним замком. Опис Матеріал: пластик, шкірозамінник Підходить для: BlindShell Classic ..

950 грн.

Телефон для сліпих людей BlindShell Classic

BlindShell Classic - унікальний багатофункціональний кнопковий телефон з голосовим управлінням і синтезом мови для сліпих і слабозорих людей. BlindShe..

9 499 грн.

Телефон для сліпих людей BlindShell Classic LITE

BlindShell Classic LITE - полегшена версія класичного телефону BlindShell з урізаними функціями і без інтернет-сервісів. Цей простий кнопковий телефон..

8 000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)