Matapo s.r.o. (Чехія)

Matapo s.r.o. (Чехія)

Matapo - компанія що динамічно розвивається, займається розробкою програмних і апаратних рішень мобільного зв'язку для людей з проблемами зору. Команда Matapo - 9 осіб з Праги, практично перевернули світ мобільного зв'язку для незрячих людей, зробивши цей світ більш зрозумілим і дружелюбним.

Історія компанії Matapo

Matapo s.r.o. заснований в 2014 році, і першим продуктом компанії було програмне забезпечення, яке встановлювалося на смартфони Samsung.

У 2016 році була запущена Baroque - модель смартфона з сенсорним екраном, яка більше не підтримується і не оновлюється.

В кінці 2018 року було зареєстровано нову торгівельну марку BlindShell, під якою випущений апарат BlindShell Classic - бестселер продажів в більшості європейських країн, і з 2019 року - США, Південної Африки та Нової Зеландії.

На початку 2020 року спільно з Магазином для незрячих з України почалася робота з локалізації телефону для україномовних і російськомовних користувачів з вадами зору. В даний час Matapo працює над арабською версією, а також над новим сайтом, який повинен бути запущений в квітні 2020 року.

BlindShell Classic - модель, яка регулярно оновлюється. Випускається 3-4 загальних оновлення на рік, вводячи нові функції.


Порівняння товарів (0)BlindShell Classic 2 - тТелефон для сліпих людей

BlindShell Classic 2 - що нового? Нове покоління BlindShell Classic 2 з унікальним обладнанням, тактильною клавіатурою, голосовим управлінням і гуч..

₴19 999.00 грн. ₴18 000.00 грн.

Захисний чохол для телефону BlindShell Classic

Захисний чохол для телефону BlindShell Classic з магнітним замком. Опис Матеріал: пластик, шкірозамінник Підходить для: BlindShell Classic ..

₴1 000.00 грн.

Звуковий брелок BlindShell

Звуковий брелок BlindShell Beep допомагає знайти особисті речі, такі як ключі, сумки, гаманці, одяг і т. д. Просто помістіть звуковий брелок на об'..

₴1 000.00 грн.

Набір двох брелків BlindShell

Набір з двох брелків BlindShell Beep допомагає знайти особисті речі, такі як ключі, сумки, гаманці, одяг і т. д. Просто помістіть звуковий брелок на о..

₴1 000.00 грн.

Набір трьох брелків BlindShell

Набір з трьох брелків BlindShell Beep допомагає знайти особисті речі, такі як ключі, сумки, гаманці, одяг і т. д. Просто помістіть звуковий брелок на ..

₴2 000.00 грн.

Ремінець для BlindShell Classic 2

Ремінець для телефону BlindShell дозволяє надійно носити свій телефон на шиї. Колір: сірий з логотипом ..

₴300.00 грн.

Фліп-кейс для BlindShell Classic 2

Фліп-кейс відкривається збоку. Він має магнітну застібку, тому залишається щільно закритим, але в той же час його можна легко відкрити однією рукою. ..

₴1 000.00 грн.

Чохол TPU для BlindShell Classic 2

Захисний чохол TPU для BlindShell Classic 2 Параметри Матеріал: пластик Підтримувана модель мобільного телефону: BlindShell Classic2 Чорн..

₴500.00 грн.

Телефон для сліпих людей BlindShell Classic

BlindShell Classic - унікальний багатофункціональний кнопковий телефон з голосовим управлінням і синтезом мови для сліпих і слабозорих людей. BlindShe..

₴12 000.00 грн.

Телефон для сліпих людей BlindShell Classic LITE

BlindShell Classic LITE - полегшена версія класичного телефону BlindShell з урізаними функціями і без інтернет-сервісів. Цей простий кнопковий телефон..

₴10 000.00 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)