Маркування предметів та маячки


Маркування предметів та маячки

Знайти потрібний предмет в квартирі або в офісі не так просто для сліпої людини. Ця обставина змушує незрячих людей бути на порядок організованіше, намагатися завжди класти предмети в одне і те ж встановлене місце, запам'ятовувати їх розташування. Однак і з таким підходом буває, що деякі предмети доводиться шукати. Та й складно запам'ятати, наприклад, в яких саме банках закритий компот, в яких гриби, а в яких помідори.

Щоб полегшити пошук і сортування предметів для сліпих і слабозорих людей, існують спеціальні засоби для маркування предметів. Маркування може бути тактильним - спеціальні наклейки з написами шрифтом Брайля, звукові - спеціальні маячки, що реагують на свист або радіосигнал з пульта. Є й сучасні магнітні мітки, при піднесенні до яких спеціального приладу або смартфона, оснащеного спеціальним датчиком, звучить аудіо запис, прив'язаний до цієї мітки.

Купити засоби для звукового чи тактильного маркування предметів для сліпих можна в магазині для незрячих.
Прилад «TapeQueen» для маркування предметів

Прилад «TapeQueen» представляє собою основу з брайлівським рядком, тримачем для бабіни з пластиковою стрічкою-самоклейкою, різачком та грифелем. Ст..

1 500 грн.

Набір тактильних міток на самоклейках

Набір тактильних міток включає 240 тактильних міток 10 різних форм і розмірів, що дозволяє швидко маркувати необхідні предмети, кнопки, поділи тощо..

900 грн.

Радіолокатор для пошуку предметів (3 брелка)

Радіолокатор допомагає в пошуку потрібних об'єктів, таких як ключі, ТВ пульт дистанційного керування, окуляри, гаманця і т.д. Кожен з трьох брелкі..

700 грн.

Маячок-таймер "Эхо"

Звуковий таймер-маячок дозволяє сліпим людям зручно засікати необхідний проміжок часу, а також знаходити сам маячок або маркірований ним предмет за..

450 грн.

Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем

Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові накле..

325 грн.

Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці

Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шр..

325 грн.

Пластикові самоклеючі етикетки

Набір пластикових етикеток-самоклейок розміром 10 на 4,5 сантиметра дозволяють маркувати такими етикетками різні предмети, попередньо зробивши запи..

240 грн.

Лента для приладу «TapeQueen»

Бабіна з пластиковою стрічкою-самоклейкою для приладу «TapeQueen» застосовується незрячими людьми для маркування різних предметів шрифтом Брайля дл..

220 грн.

Тактильні мітки для маркування предметів

Тактильні мітки служать для маркування різних предметів для сліпих людей. Тактильні мітки можуть відрізнятися формою і розміром, мають клейкий шар ..

100 грн.

Етикетки-самоклейки Брайлівські

Етикетки-самоклейки Брайлівські 110х50 мм підписуються у спеціальному пристрої (Брайлівській дошці) та наклеюються на необхідний предмет, таким чином ..

100 грн.

Електронний прилад для маркування "Columbo"

Прилад "Columbo" є портативним електронним приладом для маркування предметів за допомогою спеціальних міток і аудіо записів, прив'язаних до кожної ..

6 200 грн.

Прилад для аудіо маркування предметів "Мітка-01"

Мовний маркувальник "Мітка-01" - це прилад для маркування побутових та інших предметів шляхом запису аудіо повідомлень із прив'язкою до RFID-мітки ..

3 500 грн.

Сигнальний брелок для ключів KeyFinder

Сигнальний брелок для ключів KeyFinder допоможе знайти загублені ключі або інші предмети. Варто лише свиснути, і брелок подасть звуковий сигнал, буде ..

60 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)