Маркування предметів та маячки

Маркування предметів та маячки

Знайти потрібний предмет в квартирі або в офісі не так просто для сліпої людини. Ця обставина змушує незрячих людей бути на порядок організованіше, намагатися завжди класти предмети в одне і те ж встановлене місце, запам'ятовувати їх розташування. Однак і з таким підходом буває, що деякі предмети доводиться шукати. Та й складно запам'ятати, наприклад, в яких саме банках закритий компот, в яких гриби, а в яких помідори.

Щоб полегшити пошук і сортування предметів для сліпих і слабозорих людей, існують спеціальні засоби для маркування предметів. Маркування може бути тактильним - спеціальні наклейки з написами шрифтом Брайля, звукові - спеціальні маячки, що реагують на свист або радіосигнал з пульта. Є й сучасні магнітні мітки, при піднесенні до яких спеціального приладу або смартфона, оснащеного спеціальним датчиком, звучить аудіо запис, прив'язаний до цієї мітки.

Купити засоби для звукового чи тактильного маркування предметів для сліпих можна в магазині для незрячих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Електронний прилад для маркування "Columbo"
Прилад "Columbo" є портативним електронним приладом для маркування предметів за допомогою спеціальних міток і аудіо записів, прив'язаних до кожної з міток. Достатньо наклеїти на потрібні предмети мітки, записати для кожної з них аудіо коментар і? при доторканні "Колумбо" до маркованого предмета, ..
6 200.00 грн.
Прилад для аудіо маркування предметів "Мітка-01"
Мовний маркувальник "Мітка-01" - це прилад для маркування побутових та інших предметів шляхом запису аудіо повідомлень із прив'язкою до RFID-мітки Застосування приладу маркування "Мітка-01" Для включення приладу необхідно перевести крайній вимикач на торці корпусу в праве положення. На гу..
3 500.00 грн.
Прилад «TapeQueen» для маркування предметів
Прилад «TapeQueen» представляє собою основу з брайлівським рядком, тримачем для бабіни з пластиковою стрічкою-самоклейкою, різачком та грифелем. Стрічка закладається в рядок і на ній робиться напис, потім стрічку відрізають і наклеюють на який-небудь предмет. Оскільки стрічка пластикова - нею мож..
1 500.00 грн.
Набір тактильних міток на самоклейках
Набір тактильних міток включає 240 тактильних міток 10 різних форм і розмірів, що дозволяє швидко маркувати необхідні предмети, кнопки, поділи тощо для сліпих людей. Тактильні мітки на самоклейках зручно продаються на смужках вощеного паперу. Просто зніміть потрібну мітку з паперу і наклейте ..
900.00 грн.
Радіолокатор для пошуку предметів (3 брелка)
Радіолокатор допомагає в пошуку потрібних об'єктів, таких як ключі, ТВ пульт дистанційного керування, окуляри, гаманця і т.д. Кожен з трьох брелків-маячків має мітку відповідного кольору (червоний, синій, зелений) і відгукується на натискання відповідних кнопок пульта. Для незрячих людей або тих,..
700.00 грн.
Маячок-таймер "Эхо"
Звуковий таймер-маячок дозволяє сліпим людям зручно засікати необхідний проміжок часу, а також знаходити сам маячок або маркірований ним предмет за допомогою хлопка в долоні і відповідного звукового сигналу. Технічні параметри звукового маячка-таймера для сліпих Звуковий маячок для сл..
450.00 грн.
Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем
Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові наклейки містять тактильні брайлівські літери та позначення з високоміцного матеріалу. ..
325.00 грн.
Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці
Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шрифту Брайля, ви зможете самостійно виконати будь-який напис для сліпих на табличках, поручнях, обладнанні таке інше. Набір містить по 6 примірників ко..
325.00 грн.
Пластикові самоклеючі етикетки
Набір пластикових етикеток-самоклейок розміром 10 на 4,5 сантиметра дозволяють маркувати такими етикетками різні предмети, попередньо зробивши запис на етикетці шрифтом Брайля. Перевага пластикових етикеток полягає в тому, що вони, на відміну від паперових, легко витримують перебування у воло..
240.00 грн.
Лента для приладу «TapeQueen»
Бабіна з пластиковою стрічкою-самоклейкою для приладу «TapeQueen» застосовується незрячими людьми для маркування різних предметів шрифтом Брайля для сліпих. Котушка зі стрічкою вставляється в прилад, на ній робиться напис, а потім стрічку можна наклеїти на будь-які банки, пляшки, упаковки, касети..
220.00 грн.
Тактильні мітки для маркування предметів
Тактильні мітки служать для маркування різних предметів для сліпих людей. Тактильні мітки можуть відрізнятися формою і розміром, мають клейкий шар для приклеювання до предметів. Пропонуємо приголомшливий вибір тактильних міток різних форм і розмірів, які можуть використовуватися на будь-який ..
100.00 грн.
Етикетки-самоклейки Брайлівські
Етикетки-самоклейки Брайлівські 110х50 мм підписуються у спеціальному пристрої (Брайлівській дошці) та наклеюються на необхідний предмет, таким чином маркуючи (підписуючи) його для сліпих людей шрифтом Брайля. ..
65.00 грн.
Сигнальний брелок для ключів KeyFinder
Сигнальний брелок для ключів KeyFinder допоможе знайти загублені ключі або інші предмети. Варто лише свиснути, і брелок подасть звуковий сигнал, буде моргати ліхтариком. Сигнальний брелок KeyFinder може знадобитися кожному, але, перш за все, він буде корисним людям з поганим зором або тотально сл..
60.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019