Лупи


Лупи

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені різного роду оптичні інструменти, так звані лупи. Залежно від призначення, ви можете підібрати лупу різного діаметру і оптичної сили, з підсвічуванням або ультрафіолетовим світлом, в металевому або пластиковому корпусі. Лупи можуть складатися з однієї лінзи, а також мати складну багатолінзову конструкцію.

Якщо ви слабо орієнтуєтеся в параметрах лінз і шукаєте найбільш сильну лупу з максимальним діаметром, хочемо звернути вашу увагу на те, що існує зворотна залежність між діаметром лупи і її оптичною силою, так званою кратністю. Таким чином, не може бути 10-ти кратної або 40-кратної лупи діаметром більше 3-4 см. Якщо ж лупа має діаметр більше 6-8 см., То, швидше за все, вона буде мати кратність 2,5X-3X.

Звертаємо увагу покупців Магазину для незрячих! Практично всі виробники луп з Китаю вказують кратність збільшення своїх приладів, що не відповідає реальному збільшенню. Це, на жаль, стосується не тільки асортименту нашого магазину, але всього, що є на ринках України і Росії. Не всі продавці визнають це, та й не всі здатні оцінити реальний ступінь збільшення. Ми самі є користувачами таких приладів і несемо відповідальність за свої висновки. Реальна ступінь збільшення китайських лінз 10х, 30х, 40х, 45х, 50х приблизно дорівнює 10х! Тому вибираючи лупу з кратністю понад 10x, рекомендуємо Перш за все звертати увагу на її діаметр, дизайн, спосіб складання, наявність підсвічування.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)