Лупи

Лупи

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені різного роду оптичні інструменти, так звані лупи. Залежно від призначення, ви можете підібрати лупу різного діаметру і оптичної сили, з підсвічуванням або ультрафіолетовим світлом, в металевому або пластиковому корпусі. Лупи можуть складатися з однієї лінзи, а також мати складну багатолінзову конструкцію.

Якщо ви слабо орієнтуєтеся в параметрах лінз і шукаєте найбільш сильну лупу з максимальним діаметром, хочемо звернути вашу увагу на те, що існує зворотна залежність між діаметром лупи і її оптичною силою, так званою кратністю. Таким чином, не може бути 10-ти кратної або 40-кратної лупи діаметром більше 3-4 см. Якщо ж лупа має діаметр більше 6-8 см., То, швидше за все, вона буде мати кратність 2,5X-3X.

Звертаємо увагу покупців Магазину для незрячих! Практично всі виробники луп з Китаю вказують кратність збільшення своїх приладів, що не відповідає реальному збільшенню. Це, на жаль, стосується не тільки асортименту нашого магазину, але всього, що є на ринках України і Росії. Не всі продавці визнають це, та й не всі здатні оцінити реальний ступінь збільшення. Ми самі є користувачами таких приладів і несемо відповідальність за свої висновки. Реальна ступінь збільшення китайських лінз 10х, 30х, 40х, 45х, 50х приблизно дорівнює 10х! Тому вибираючи лупу з кратністю понад 10x, рекомендуємо Перш за все звертати увагу на її діаметр, дизайн, спосіб складання, наявність підсвічування.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лупа 3,5х із підсвіткою 7 см.
Лупа діаметром 7 сантиметрів зі світлодіодним підсвічуванням. Просто ставите корпус лупи на аркуш, натискаєте для включення підсвічування і отримуєте збільшену яскраву картинку без необхідності ловити фокус. Опис Кратність - 3,5 Діаметр - 70 мм. Матеріал корпуса - пластик,..
420.00 грн.
Лупа хромована 40Х із світлодіодною й ультрафіолетовою підсвіткою
Спочатку справляє враження сам футляр. Він досить масивний для такої лупи, відразу відчувається вага. Піднявши прозору кришку, ви дістаєте саму лупу і знову здивування - дуже вона важка для своїх розмірів. Корпус лупи, сама оправа - суцільний хром і блиск. Сильне збільшення лупи з комплексом лінз..
200.00 грн.
Лупа подвійна 30х и 60х розкладна із світлодіодною підсвіткою
Лупа висувається з корпусу, можна використовувати одну з двох лінз з різним збільшенням: 30х діаметром 21 мм і 60х діаметром 12 мм. Яскраве світлодіодне підсвічування дозволить користуватися оптичним приладом в будь-яких умовах освітленя. ..
150.00 грн.
П'ятикратна лупа на ланцюжку
П'ятикратна лупа діаметром 5 сантиметрів на ланцюжку служить корисним і стильним аксесуаром і прикрасою. ..
130.00 грн.
Лупа 40х із підсвічуванням у футлярі
Ця лупа 40х із яскравим світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозорій людині прочитати будь-який дрібний текст, не турбуючись про освітлення. Лупа має металічний корпус із відкидною лінзою. Лупа вложена в пластиковий футляр із бархатною підложкою й прозорою відкидною кришкою, а футляр, в ..
130.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лупа-брелок 45х із підсвічуванням
45-кратна лупа зі світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозоррій людині прочитати дрібний текст при будь-якому освітленні. Лінза приладу висувається з корпусу, при повному висуненні, після другого клацання, загоряється підсвічування. Його можна і не включати, висунувши лупу до першого кла..
100.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лупа 40х із підсвічуванням
Сильна сорокократна лупа зі світлодіодним підсвічуванням в металевому корпусі при будь-якому освітленні допоможе прочитати дрібний текст. Діаметр лінзи 23 мм. ..
100.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лупа 10х у чохлі із підсвічуванням
Лупа 10х у чохлі зі світлодіодним підсвічуванням для людей з вадами зору або робіт, що потребують перегляду дрібних об'єктів із суттєвим збільшенням. Діаметр лінзи 17 мм. ..
85.00 грн.
Лупа з ручкою 3х+10х
Велика лупа діаметром 75 мм з ручкою і трикратним збільшенням стане корисним інструментом для людей з поганим зором або для розгляду дрібних деталей. Додатково присутня лінза з десятикратним збільшенням діаметром 20 мм. У ручці є невеликий компас. Якщо розпалити багаття за допомогою лупи цілк..
70.00 грн.
Лупа розкладна 5х
Добре відома старшому поколінню конструкція відкидної лупи в пластиковому корпусі. Лупа має п'ятикратне збільшення і діаметр 60 мм. Якщо ви роками користувалися схожою лупою , крім допомоги в прочитанні дрібного тексту вона викликає у вас ностальгію за минулим - натискайте кнопку "купити" і не ду..
50.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019