Лупи китайського виробництва


Лупи китайського виробництва

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені різного роду оптичні інструменти, так звані лупи китайського виробництва. Залежно від призначення, ви можете підібрати лупу різного діаметру і оптичної сили, з підсвічуванням або ультрафіолетовим світлом, в металевому або пластиковому корпусі. Лупи можуть складатися з однієї лінзи, а також мати складну багатолінзову конструкцію.

Якщо ви слабо орієнтуєтеся в параметрах лінз і шукаєте найбільш сильну лупу з максимальним діаметром, хочемо звернути вашу увагу на те, що існує зворотна залежність між діаметром лупи і її оптичною силою, так званою кратністю. Таким чином, не може бути 10-ти кратної або 40-кратної лупи діаметром більше 3-4 см. Якщо ж лупа має діаметр більше 6-8 см., То, швидше за все, вона буде мати кратність 2,5X-3X.

Звертаємо увагу покупців Магазину для незрячих! Практично всі виробники луп з Китаю вказують кратність збільшення своїх приладів, що не відповідає реальному збільшенню. Це, на жаль, стосується не тільки асортименту нашого магазину, але всього, що є на ринках України і Росії. Не всі продавці визнають це, та й не всі здатні оцінити реальний ступінь збільшення. Ми самі є користувачами таких приладів і несемо відповідальність за свої висновки. Реальна ступінь збільшення китайських лінз 10х, 30х, 40х, 45х, 50х приблизно дорівнює 10х! Тому вибираючи лупу з кратністю понад 10x, рекомендуємо Перш за все звертати увагу на її діаметр, дизайн, спосіб складання, наявність підсвічування.
Лупа 3,5х із підсвіткою 7 см.

Лупа діаметром 7 сантиметрів зі світлодіодним підсвічуванням. Просто ставите корпус лупи на аркуш, натискаєте для включення підсвічування і отримуєте ..

500 грн.

Лупа 10х з підсвічуванням 62 мм.

Симпатична і функціональна лупа зі світлодіодним підсвічуванням діаметром 62 мм. Просто встановлюєте як перевернуту чашку на текст, натискаєте кнопку ..

495 грн.

Лупа подвійна 30х и 60х розкладна із світлодіодною підсвіткою

Лупа висувається з корпусу, можна використовувати одну з двох лінз з різним збільшенням: 30х діаметром 21 мм і 60х діаметром 12 мм. Яскраве світлод..

160 грн.

П'ятикратна лупа на ланцюжку

П'ятикратна лупа діаметром 5 сантиметрів на ланцюжку служить корисним і стильним аксесуаром і прикрасою. ..

150 грн.

Лупа 40х із підсвічуванням у футлярі

Ця лупа 40х із яскравим світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозорій людині прочитати будь-який дрібний текст, не турбуючись про освітлення. ..

140 грн.

Лупа-брелок 45х із підсвічуванням

45-кратна лупа зі світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозоррій людині прочитати дрібний текст при будь-якому освітленні. Лінза приладу ви..

110 грн.

Лупа 10х у чохлі із підсвічуванням

Лупа 10х у чохлі зі світлодіодним підсвічуванням для людей з вадами зору або робіт, що потребують перегляду дрібних об'єктів із суттєвим збільшення..

90 грн.

Лупа з ручкою 3х+10х

Велика лупа діаметром 75 мм з ручкою і трикратним збільшенням стане корисним інструментом для людей з поганим зором або для розгляду дрібних детале..

80 грн.

Лупа розкладна 5х

Добре відома старшому поколінню конструкція відкидної лупи в пластиковому корпусі. Лупа має п'ятикратне збільшення і діаметр 60 мм. Якщо ви роками ..

60 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)