ООО "Луч тифлотехники" (Росія)

ООО "Луч тифлотехники" (Росія)

Російське підприємство ООО "Луч тифлотехники" розробляє і виробляє технічні засоби, використання яких сприяє розвитку мобільності як тотально сліпих, так і слабозорих дітей.

Підприємство було утворено в 1993-му році. Метою підприємства є: розробка, виробництво і реалізація тифлотехнічних засобів.

Деякі прилади підприємства "Луч тифлотехники" включені в Федеральну програму Міністерства Освіти "Діти Росії", яка займається реабілітацією дітей інвалідів.
Тифлоприлад "Графіка"

Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків,..

2 100 грн.

Тифлоприлад "Орієнтир"

Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується ..

7 500 грн.

Тифлоприлад "Світлячок"

Тифлоприлад "Світлячок" розвиває простежуючу функцію очей, сприяє формуванню бінокулярного зору, тринує у дитини зорово-рухову координацію, опосере..

2 700 грн.

Тифлоприлад "Сигма"

Прилад "Сигма" є допоміжним освітлювальним приладом на підставці з регулюванням світлопотока в трьох площинах. Тифлоприлад призначений для додатков..

3 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)