ООО "Луч тифлотехники" (Росія)

ООО "Луч тифлотехники" (Росія)

Російське підприємство ООО "Луч тифлотехники" розробляє і виробляє технічні засоби, використання яких сприяє розвитку мобільності як тотально сліпих, так і слабозорих дітей.

Підприємство було утворено в 1993-му році. Метою підприємства є: розробка, виробництво і реалізація тифлотехнічних засобів.

Деякі прилади підприємства "Луч тифлотехники" включені в Федеральну програму Міністерства Освіти "Діти Росії", яка займається реабілітацією дітей інвалідів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тифлоприлад "Графіка"
Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків, геометричних фігур. Прилад вирішує проблему недостатності предметно-практичної діяльності незрячих та слабозорих дітей. Даний прилад є одним з найефекти..
2 100.00 грн.
Тифлоприлад "Орієнтир"
Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для осіб, які втратили зір в середньому і літньому віці. Тифлоприлад "Орієнтир" дозволя..
7 500.00 грн.
Тифлоприлад "Світлячок"
Тифлоприлад "Світлячок" розвиває простежуючу функцію очей, сприяє формуванню бінокулярного зору, тринує у дитини зорово-рухову координацію, опосередковано впливає на розвиток логічного мислення, пам'яті, уваги, мови. Прилад являє собою дерев'яний каркас з підсвічуванням. Його робоче поле вико..
2 700.00 грн.
Тифлоприлад "Сигма"
Прилад "Сигма" є допоміжним освітлювальним приладом на підставці з регулюванням світлопотока в трьох площинах. Тифлоприлад призначений для додаткового освітлення при читанні плоского тексту слабозорими людьми. Прилад "Сигма", маючи три ступені свободи, дозволяє встановити лицьову панель з текстом..
3 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019