ООО "Луч тифлотехники" (Росія)

ООО "Луч тифлотехники" (Росія)

Російське підприємство ООО "Луч тифлотехники" розробляє і виробляє технічні засоби, використання яких сприяє розвитку мобільності як тотально сліпих, так і слабозорих дітей.

Підприємство було утворено в 1993-му році. Метою підприємства є: розробка, виробництво і реалізація тифлотехнічних засобів.

Деякі прилади підприємства "Луч тифлотехники" включені в Федеральну програму Міністерства Освіти "Діти Росії", яка займається реабілітацією дітей інвалідів.


Порівняння товарів (0)Тифлоприлад "Графіка"

Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків,..

3 000 грн.

Тифлоприлад "Орієнтир"

Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекоменд..

7 500 грн.

Тифлоприлад "Світлячок"

Тифлоприлад "Світлячок" розвиває простежуючу функцію очей, сприяє формуванню бінокулярного зору, тринує у дитини зорово-рухову координацію, ..

3 000 грн.

Тифлоприлад "Сигма"

Прилад "Сигма" є допоміжним освітлювальним приладом на підставці з регулюванням світлопотока в трьох площинах. Тифлоприлад призначений для д..

3 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)