Про переваги брайлівських принтерів фірми Braillo

Ця стаття є перекладом статті з сайту фірми

Низькі ціни на брайлівські принтери проти надійних принтерів Брайля Коли приходить час купувати промисловий принтер Брайля, майже всі потенційні клієнти перш за все звертають увагу на його ціну. Хоча в багатьох випадках вирішальним фактором є найнижча ціна, реальність така, що найнижча ціна придбання не є найнижчою фактичною ціною. Нижче наведені основні міркування, які необхідно враховувати, щоб оцінити справжню вартість промислового друку Брайля.

Наприклад, один з конкурентів Braillo пропонує свій варіант начебто промислового принтера за 18 000 доларів. Характеристики цього конкретного брайлівського принтера відповідають нашому Braillo 300 S2, ціна якого становить 25 000 доларів. У той час як вони мають однакову швидкість друку і фізичні розміри, на цьому схожість між двома прінтерамі закінчується.

Три стандартних голівок із індивідуальних принтерів поєднані в одну систему.

Кожен принтер складається з окремих деталей

Принтер конкурента просто складається з трьох персональних принтерів Брайля, підключених послідовно щоб отримати їх сумарну швидкість. Кожен персональний принтер має швидкість 100 CPS, саме так вони розраховують 300 CPS свого «промислового» принтера. У ньому використовуються ті ж деталі, що і в персональних брайлівських принтерах, з основною відмінністю в тому, що вони поміщають їх в один великий корпус, щоб зробити зовнішній вигляд більш надійним.

Для порівняння, Braillo 300 S2 - це принтер, спеціально створений для цілодобового високошвидкісного друку Брайля - він використовує деталі із загартованої сталі, має міцні компоненти, потужні двигуни і т.д.

Котушки не можуть впоратися зі спекою

Запуск «промислового» принтера, складеного з окремих персональних принтерів, на реальних виробничих рівнях - це шлях до невдачі. Промисловий друк вимагає щоб конкурент на основі соленоїдів працював протягом декількох годин поспіль, що неможливо для принтерів, які використовують цю технологію. Ці принтери повинні періодично «охолоджуватися» для забезпечення точних, правильно сформованих і вирівняних точок Брайля - і кожен, хто говорить інакше, не говорить правду. Жоден соленоїд не може працювати годинами без перегріву і погіршення якості Брайля.

Як тільки ці «промислові» принтери перегріваються і виходять з ладу через неможливість задовольнити заявлене робоче навантаження, власник цього принтера буде звертатися за гарантійною підтримкою.

Гарантії для принтерів Брайля

Гарантійна підтримка нашого конкурента здійснюється дилером, а не виробником, що вартує йому часу і грошей. Оскільки у дилера є мотивація продавати більше принтерів, у них немає стимулу своєчасно виправляти вашу проблему. Це означає більше простою і клопоту для вас, час простою коштує вам реальних грошей. Скільки це буде коштувати, якщо ваш принтер не працює протягом тижня?

Braillo має кращу в галузі гарантію на термін до 5 років і повністю підтримується на заводі. Braillo підтримує наші принтери на 100%.

Заміна дефектних ненадійних деталей тіснітелей Брайля

У більшості випадків мало що можна зробити, щоб вирішити проблему, тому що легкі деталі просто зношені. Таким чином, у клієнта є тільки два варіанти - замінити деталь за високою ціною або замінити принтер! Знову ж таки, більше простоїв і тепер реальність необхідності витрачати значні гроші на запчастини, працю і/або новий принтер. Цей сценарій, описаний вище, буде відбуватися знову і знову, якщо ви спробуєте забезпечити справжні рівні виробництва на «промислових» принтерах конкурента. Тим часом, в цьому прикладі Braillo 300 S2 новий як і раніше на 2 500 000 сторінок, бо принтери Braillo працюють протягом останніх десятиліть і виробляють мільйони сторінок, перш ніж вони потребують обслуговування.

Робити правильний вибір

Очевидний висновок полягає в наступному: низька початкова ціна покупки «промислового» принтера конкурента (що складається з персональних принтерів) набагато дорожче, ніж Braillo. Низька якість шрифту Брайля, несправні деталі, проблеми з перегрівом, повільний ремонт і можлива заміна - все це означає значний час простою і гроші. Додайте до цього слабку гарантію, яку обслуговують невмотивовані дилери, і ви, безсумнівно, будете платити значно більше, ніж ціна на Braillo.

Питання, яке ви повинні задати собі, полягає в наступному: Чи хочу я сьогодні заощадити 7 тисяч доларів на недавно купленому принтері споживчого рівня, який я збираюся використовувати на виробничих рівнях, і сподіваюся, що він буде працювати, сподіваюся, що мене підтримають, коли він вийде з ладу, і сподіваюся, що мої виробничі лінії не зупиняться?

Або я використовую Braillo, чиї принтери спеціально створені для справжнього брайлівського виробництва, можуть використовуватися в режимі 24/7 на високій швидкості, використовуються всіма найбільшими виробничими підприємствами Брайля, останні десятиліття і повністю підтримуються до 5 років гарантії безпосередньо від виробника?

Ми вважаємо, що відповідь ясна. Довіртеся тому, що всі лідери галузі використовують для свого бізнесу - довіртесь Braillo!