Радіолокатор для пошуку предметів (3 брелка)

Виробник: China
Модель:
Немає в наявності

  • 800 грн.
Радіолокатор допомагає в пошуку потрібних об'єктів, таких як ключі, ТВ пульт дистанційного керування, окуляри, гаманця і т.д. Кожен з трьох брелків-маячків має мітку відповідного кольору (червоний, синій, зелений) і відгукується на натискання відповідних кнопок пульта. Для незрячих людей або тих, хто не розрізняє кольори, потрібно просто запам'ятати, що, наприклад, верхня кнопка відповідає брелку ключів, друга - гаманцю, третя - пульту телевізора. 
 
Комплект поставки: Пульт-передавач х 1; Брелок-приймач х 3; Кільце для ключів х 2; Ремінець х 2; Двостороння наклейка х 3 
 
Застосування: 
 
1 За допомогою кільця для ключів (в комплекті) або двосторонньої наклейки (в комплекті) прикріпіть один з брелків до будь-якого об'єкту, який хочете знаходити надалі. 
 
2. Натисніть кнопку відповідного кольорового маркування на пульті, щоб включити звуковий сигнал на брелку такого ж кольору для того, щоб знайти певний об'єкт. 
 
При використанні в шумному місці, натискайте кнопки на передавачі неодноразово, щоб повторно ініціювати звукові сигнали відповідних маячків. 
 
Робочий діапазон: в радіусі 7-10 метрів в залежності від наявності стін. 
 
Заміна батареї передавача: в приладах використовуються літієві батареї CR2016 - одна для передавача, три для приймачів. Якщо сигнал не передається, став слабким, за допомогою хрестоподібної викрутки відверніть гвинти на задній кришці, а потім відкрийте її. Витягніть стару батарею і встановіть нову з маркуванням "+" вгору, встановіть задню кришку і закрутіть гвинти.
Увага: HTML не підтримується!