Видавничо-поліграфічний тифлоінформаційний комплекс "Логосвос" (Росія)

Видавничо-поліграфічний тифлоінформаційний комплекс "Логосвос" (Росія)

Видавничо-поліграфічний тіфлоінформаційний комплекс "Логосвос" створений в 1978 році як організація, покликана розробляти і впроваджувати нові тіфлоінформаційні системи на основі сучасних технологій для досягнення більш ефективної реабілітації незрячих.

Логосвос є найбільшим в Росії видавництвом кнніг шрифтом Брайля та інших рельєфно-графічних посібників на спеціальному папері та прозорій плівці. Також Логосвос займається випуском аудіокниг в спеціальних форматах для незрячих та іншими напрямками.
Азбука в картинках

Азбука в картинках російською мовою з рельєфними зображеннями і шрифтом Брайля призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Кожній бу..

1 300 грн.

Атлас мап з історії середніх століть 6 кл.

Посібник являє собою атлас рельєфних мап до підручника Є.В. Агібалова Історія середніх століть для 6 класу. Альбом містить опис плоскодрукованим і шри..

3 400 грн.

Брайлівський короткопис для сліпих англійською

Брайлівський краткопісь англійською представляє собою таблицю скорочень, прийнятих для англійської мови при друці літератури. Параметри, Мова..

630 грн.

Казка Колобок англійською

Ілюстрована казка Колобок англійською мовою зі шрифтом Брайля, рельєфними і кольоровими малюнками призначена для вивчення англійської мови незрячими і..

740 грн.

Нотна грамота

Посібник Нотна грамота призначене для незрячих музикантів, які починають вивчати ноти за системою Брайля. У нього включені позначення, загальні для рі..

1 600 грн.

Періодична таблиця Менделєєва

Рельєфна таблиця періодичної системи хімічних елементів Менделєєва для сліпих є альбомом, виконаним у рельєфно-графічному і кольоровому плоскодруко..

950 грн.

Політико-адміністративна Мапа Європи

Дане видання дозволить незрячому читачеві вивчити політичну мапу Європи: кордони держав, їх столиці, приналежність окремих територій тієї чи іншої дер..

2 300 грн.

Політико-адміністративна рельєфна Мапа Азії

Даний посібник дозволить незрячому учню вивчити політико-адміністративну мапу Азії: кордони держав, їх столиці, окремі великі міста, приналежність різ..

1 300 грн.

Політична Мапа Австралії та Океанії

Рельєфно-графічний посібник Політична мапа Австралії і Океанії дасть можливість незрячим учням вивчити політичну карту даної території: кордони держав..

950 грн.

Політична мапа Південної Америки

Даний посібник дозволить незрячому читачеві вивчити політичну мапу Південної Америки: кордони держав, їх столиці, великі міста, річки і великі озера. ..

900 грн.

Політична Мапа Північної і Центральної Америки

Даний посібник дозволить незрячому учню вивчити політичну мапу Північної і Центральної Америки: кордони держав, штатів, провінцій, їх столиці, великі ..

2 000 грн.

Політична рельєфна Мапа Африки

Посібник Політична мапа Африки дозволить незрячим учням вивчити політико-адміністративну структуру Африки: кордони держав, їх столиці, окремі великі м..

1 500 грн.

Посібник "Дикі ссавці"

Посібник "Дикі ссавці" представляє собою класифікаційний матеріал і дані наукової систематики, супроводжувані ілюстраціями. Альбоми містять описи т..

3 600 грн.

Посібник "Домашні птахи"

Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Домашні птахи" виготовлено на ковролиновій основі. До основи липучками прикріплюються різні по структурам ф..

1 900 грн.

Посібник "Домашні тварини"

Даний посібник являє собою рельєфне зображення домашніх тварин і їх опис. Посібник призначений для роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного в..

2 700 грн.

Посібник "Лісові птахи"

Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Лісові птахи", виготовлений на ковролиновій основі. На основу прикріплюються липучками фігурки птахів. ..

1 700 грн.

Посібник Гриби

Посібник Гриби містить рельєфні малюнки грибів, виконаних на прозорому пластику з написами Шрифтом Брайля для сліпих. Під кожним прозорим листом з рел..

320 грн.

Посібник Знаки транскрипції англійської мови

Посібник Знаки транскрипції, основні відомості про звуки англійської мови та їх символьне зображення дозволить незрячим студентам і школярам самостійн..

1 300 грн.

Посібник Листя дерев

Посібник Листя дерев містить рельєфні малюнки листя різних дерев, виконаних на прозорому пластику з написами Шрифтом Брайля для сліпих. Під кожним про..

320 грн.

Пригоди точки - методичні рекомендації

Пригоди точки - це методичні рекомендації та допомога з навчання сліпих дітей дошкільного та молодшого шкільного віку для вчителів і батьків. Основ..

1 400 грн.

Рельєфна мапа зоряного неба

Посібник Мапа зоряного неба розроблено відповідно до мапи додатку VII до підручника Б.А. Воронцова-Вельямінова "Астрономія" для 10 кл. - Мос..

1 500 грн.

Рельєфна фізична мапа півкуль

Фізична мапа півкуль для сліпих складається з рельєфної мапи на прозорій полімерній плівці, поєднаної і скріпленої з кольоровою мапою, надрукованою на..

420 грн.

Рельєфний посібник "Міський транспорт"

Рельєфний посібник "Міський транспорт" складається з двох альбомів, що містять рельєфні зображення різного транспорту, виконані на прозорому пласти..

1 700 грн.

Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)