ПОГ "ЛЕМУР" Україна

ПОГ "ЛЕМУР" Україна

Підприємство об'єднання громадян "ЛЕМУР" Харківської міської громадської організації інвалідів "Соціально-реабілітаційний центр незрячих" є світовим лідером виробництва та реалізації товарів для сліпих. 

Це, звичайно ж, жарт. Наше підприємство засновано зовсім недавно, проте, ми докладемо зусиль до того, щоб перший абзац відповідав реаліям і наше підприємство змогло стати лідером у забезпеченні людей з проблемами зору якісними і недорогими приладами та пристроями.
Абетка-брайлетка

Абетка-брайлетка це навчальний посібник з тактильними кольоровими малюнками для вивчення шрифта Брайля українскою мовою. Посібник призначений для незр..

2 775 грн.

Зошит в клітинку для слабозорих 18 аркушів

Зошит для слабозорих людей має жирні розділяючи лінії та збільшений розмір клітинки.  Технічні параметри зошита для слабозорих людей ..

10 грн.

Зошит для письма по Брайлю 20 аркушів (дошка на 18 рядків)

Стандартний зошит для письма сліпих шрифтом Брайля в брайлівському 18-рядковому приборі. 20 аркушів. Зошит прошитий двома металевими скобами, паліт..

16 грн.

Зошит для письма по Брайлю 20 аркушів на пружині формату А4

Зошит із 20 аркушів на пружині для письма сліпих шрифтом Брайля в приладах на 27 рядків формату А4. Палітурка зошита не має написів і може бути під..

25 грн.

Зошит для слабозорих в лінійку 18 аркушів

Спеціальний зошит для слабозорих людей із жирними розділяючими смугами. З Технічні параметри зошита для слабозорих людей Кількість арку..

10 грн.

Карти гральні для сліпих "Poker klub"

Карти гральні "Poker klub" - це щільні пластикові карти з брайлівськими написами і збільшеними позначеннями росту карти, що дозволить комфор..

250 грн.

Контрастна стрічка на сходи 80 мм

Попереджувальна контрастна стрічка  на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвініл..

30 грн.

Магнітний набір цифр

Магнітний набір цифр з брайлівськими позначеннями складається з двох комплектів цифр від 1 до 9, трьох нулів, чотирьох знаків арифметичних дій і знака..

475 грн.

Папір Брайлівський 170 щільності 500 аркушів формат А4

Брайлівський білий папір для друку на принтерах та друкарських машинках формату А4. Папір упаковано в пачки по 500 аркушів. Технічні характеристики..

380 грн.

Папір Брайлівський білий 250 аркушів формат А4 для 27-рядкових приладів

Брайлівський білий папір для письма сліпих у 27-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 250 аркушів. Технічні характеристики паперу Роз..

170 грн.

Папір Брайлівський стандартний 100 аркушів

Брайлівський білий папір для письма сліпих у стандартному 18-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 100 аркушів. Для інтернатів та інших юридич..

90 грн.

Папір Брайлівський стандартний 500 аркушів

Брайлівський папір білий для письма сліпих у стандартному 18-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 500 аркушів. Технічні характеристики пап..

400 грн.

Читанка для другого класу в двох частинах

АНОТАЦІЯ У читанці представлені твори різних літературних жанрів (вірші, загадки, оповідання, прислів’я, скоромовки). Вони відкриють дітям кр..

1 100 грн.

Зошит для слабозорих в коригуючу лінійку 12 аркушів

Спеціальні зошити з коригуючою лінійкою мають збільшені рядки з міжрядковим інтервалом. Рекомендовано для дітей з вадами зору в молодших класах. Те..

7 грн.

Комп'ютерний тифлокомплекс

Апаратно-програмний комп'ютерний тифлокомплекс з синтезом мови, практично, є робочим комп'ютеризованим місцем незрячого користувача, школяра, ..

21 000 грн.

Папір Брайлівський формат А3 100 аркушів для 27-рядкових приладів

Папір білий формата А3 для письма сліпих шрифтом Брайля в приладах на 27 рядків. Технічні характеристики паперу Розміри - 300х420 мм. Щільн..

120 грн.

Папір Брайлівський формат А3 250 аркушів

Папір білий формата А3 для друку сліпих шрифтом Брайля на принтерах у пачках по 250 аркушів. Папір підвищеної щільності рекомендований для виготовл..

320 грн.

Показано з 1 по 17 із 17 (всього сторінок: 1)