Навчання і розвиток сліпих і слабозорих людей


Навчання і розвиток сліпих і слабозорих людей

У розділі представлені посібники та розвиваючі пристосування для навчання і розвитку сліпих і слабозорих людей.

Купити прилади для письма сліпих за Брайлем і Гебольдом, рельєфного креслення і малювання, лінійки, косинці і транспортири з тактильними мітками, Брайлівський папір, зошити та блокноти, самоклейки для нотаток по Брайлю з паперу і пластика, зошити для слабозорих людей можна в Магазині для незрячих з доставкою в будь-який регіон України.

До уваги закладів освіти!

З приводу закупівель товарів із цієї категорії просимо звертатись із запитом про оптову ціну до адміністрації Магазину для незрячих.


Порівняння товарів (0)Кубарітм арифметичний

Особливості продукту Кубарітм - тактильний помічник для вирішення математичних завдань. Пластиковий планшет має сітку 16 Х 20 гнізд для кубиків. Вк..

₴2 000.00 грн.

розширений математичний Abacus (абак)

Якщо вам потрібно вирішити безліч математичних задач без використання калькулятора, це пакет, який ви шукали! Наш набір математичних предметів включає..

₴1 000.00 грн.

Математичний Abacus - рахівниці

Ну, ви знаєте, як це відбувається. Іноді батареї в вашому мовному калькуляторі раптово розряджаються. Іноді ви не захочете заважати іншим слухаючи ваш..

₴600.00 грн.

З'єднувач для Абакус

Не дозволяйте технічній назві цього продукту вас налякати... Це дійсно досить просто. Алюмінієва рама з двома відкритими сторонами, в кожну з яких ви ..

₴100.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)