Навчання і розвиток сліпих і слабозорих людей


Навчання і розвиток сліпих і слабозорих людей

У розділі представлені посібники та розвиваючі пристосування для навчання і розвитку сліпих і слабозорих людей.

Купити прилади для письма сліпих за Брайлем і Гебольдом, рельєфного креслення і малювання, лінійки, косинці і транспортири з тактильними мітками, Брайлівський папір, зошити та блокноти, самоклейки для нотаток по Брайлю з паперу і пластика, зошити для слабозорих людей можна в Магазині для незрячих з доставкою в будь-який регіон України.

До уваги закладів освіти!

З приводу закупівель товарів із цієї категорії просимо звертатись із запитом про оптову ціну до адміністрації Магазину для незрячих.
Кубарітм арифметичний

Кубарітм з набором з 100 кубиків для арифметичних обчислень з тисненням зі знаками Брайля. Вони використовуються на робочій дошці для виконання арифме..

1 600 грн.

Кубарифмічна арифметична дошка

Кубарифмічна арифметична дошка - це чорна пластикова робоча дошка, необхідна для роботи з Cubarithm, має 300 осередків, які утримують тиснені арифмети..

950 грн.

розширений математичний Abacus (абак)

Якщо вам потрібно вирішити безліч математичних задач без використання калькулятора, це пакет, який ви шукали! Наш набір математичних предметів включає..

900 грн.

Математичний Abacus - рахівниці

Ну, ви знаєте, як це відбувається. Іноді батареї в вашому мовному калькуляторі раптово розряджаються. Іноді ви не захочете заважати іншим слухаючи ваш..

500 грн.

З'єднувач для Абакус

Не дозволяйте технічній назві цього продукту вас налякати... Це дійсно досить просто. Алюмінієва рама з двома відкритими сторонами, в кожну з яких ви ..

100 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)