Навчання і розвиток сліпих і слабозорих людей

Навчання і розвиток сліпих і слабозорих людей

У розділі представлені посібники та розвиваючі пристосування для навчання і розвитку сліпих і слабозорих людей.

Купити прилади для письма сліпих за Брайлем і Гебольдом, рельєфного креслення і малювання, лінійки, косинці і транспортири з тактильними мітками, Брайлівський папір, зошити та блокноти, самоклейки для нотаток по Брайлю з паперу і пластика, зошити для слабозорих людей можна в Магазині для незрячих з доставкою в будь-який регіон України.

До уваги закладів освіти!

З приводу закупівель товарів із цієї категорії просимо звертатись із запитом про оптову ціну до адміністрації Магазину для незрячих.

Оберіть підкатегорію або перегляньте вміст основної категорії товарів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
розширений математичний Abacus - рахівниця
Якщо вам потрібно вирішити безліч математичних задач без використання калькулятора, це пакет, який ви шукали! Наш набір математичних предметів включає в себе два математичних Абакус і один з'єднувач Abacus. Наші стандартні абакус мають тринадцять колонок з бісеру, які дозволяють вам «записува..
850.00 грн. 800.00 грн.
Математичний Abacus - рахывниці
Ну, ви знаєте, як це відбувається. Іноді батареї в вашому мовному калькуляторі раптово розряджаються. Іноді ви не захочете заважати іншим слухаючи ваш калькулятор вголос. І, звичайно ж, коли ви ще вчитеся в школі, ви не повинні використовувати калькулятор, щоб робити домашнє завдання з математики..
450.00 грн.
З'єднувач для Абакус
Не дозволяйте технічній назві цього продукту вас налякати... Це дійсно досить просто. Алюмінієва рама з двома відкритими сторонами, в кожну з яких ви вставляєте один кінець Абакус. Таким чином, ви отримаєте в результаті два абакус, з'єднані один з одним, тобто у вас буде в цілому двадцять шість с..
80.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019