Little Doctor - республіка Сингапур

Little Doctor - республіка Сингапур

LD Little Doctor International Pte. Ltd. була заснована в 1986 році в Республіці Сінгапур.

Сьогодні Сінгапур широко визнаний в світі бізнес-центр. Сінгапур був одним з кращих місць для розвитку міжнародного бізнесу протягом декількох років. Світові стандарти ділової практики і культури, встановленні у Сингапурі гарантують партнерам та клієнтам точне виконання компанією договірних відносин. Використовуючи своє стратегічне розташування і багаторічний досвід, Little Doctor International (S) Pte. Ltd створила тісні продукційні і комерційні відносини з провідними виробниками Південно-Східної Азії.

На сьогоднішній день компанія пропонує широкий асортимент виробів медичного призначення під торговою маркою LITTLE DOCTOR в Східній Європі, Росії, Україні, Казахстані, Білорусії, Узбекистані та інших країн СНД. Більшість продуктів виробляються дочірніми компаніями Шанхай Літтл Доктор Electronic Co., Ltd і Little Doctor, розташованих в Китаї. Велика частина продукції сертифікована на відповідність вимогам США, Росії та інших стандартів країн СНД.

Little Doctor International (S) Pte. Ltd. є ексклюзивним дистриб'ютором виробів медичного призначення марки Nissei виробленого Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd (Японія) в Росії і країнах СНД. Ці продукти продаються через мережу офіційних дистриб'юторів, багато з яких працюють на ринку вже більше 18 років.
Зап'ястний тонометр для незрячих Little Doctor LD-12s

Мовний автоматичний тонометр на зап'ястя Little Doctor LD-12s з класифікацією результатів вимірювань за шкалою ВООЗ. Тонометр має регулювання гучн..

1 150 грн.

Збільшена манжета для тонометрів 42 см.

Манжета для тонометрів із можливістю заміри тиску на передпліччі з об'ємом до 42 см. ..

280 грн.

Механічний тонометр LD-100

Механічний тонометр LD-100 - це професійний тонометр з великим круглим циферблатом, зручний для людей зі зниженим зором. Технічні характеристики: ..

640 грн.

Пульсоксиметр Little Doctor MD300

Пульсоксиметр або пульсовий оксиметр - це прилад для вимірювання процентного вмісту кисню в крові (сатурації). Пульсоксиметр працює за принципом аналі..

950 грн.

Тонометр для незрячих Little Doctor LD-51s

Автоматичний тонометр на плече LD51S спеціально розроблений для людей з ослабленим зором і повністю сліпих людей. Тонометр має голосове відтворення ре..

1 450 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)