Little Doctor - республіка Сингапур

Little Doctor - республіка Сингапур

LD Little Doctor International Pte. Ltd. була заснована в 1986 році в Республіці Сінгапур.

Сьогодні Сінгапур широко визнаний в світі бізнес-центр. Сінгапур був одним з кращих місць для розвитку міжнародного бізнесу протягом декількох років. Світові стандарти ділової практики і культури, встановленні у Сингапурі гарантують партнерам та клієнтам точне виконання компанією договірних відносин. Використовуючи своє стратегічне розташування і багаторічний досвід, Little Doctor International (S) Pte. Ltd створила тісні продукційні і комерційні відносини з провідними виробниками Південно-Східної Азії.

На сьогоднішній день компанія пропонує широкий асортимент виробів медичного призначення під торговою маркою LITTLE DOCTOR в Східній Європі, Росії, Україні, Казахстані, Білорусії, Узбекистані та інших країн СНД. Більшість продуктів виробляються дочірніми компаніями Шанхай Літтл Доктор Electronic Co., Ltd і Little Doctor, розташованих в Китаї. Велика частина продукції сертифікована на відповідність вимогам США, Росії та інших стандартів країн СНД.

Little Doctor International (S) Pte. Ltd. є ексклюзивним дистриб'ютором виробів медичного призначення марки Nissei виробленого Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd (Японія) в Росії і країнах СНД. Ці продукти продаються через мережу офіційних дистриб'юторів, багато з яких працюють на ринку вже більше 18 років.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)