Тактильні і контрастні наклейки для сліпих і слабозорих людей


Тактильні і контрастні наклейки для сліпих і слабозорих людей

Навіть люди зі стовідсотковим зором нерідко не помічають прозорих дверей або перегородок в торгово-розважальних центрах або офісах, особливо якщо прозорі поверхні нещодавно добряче вимили спеціальними миючими засобами і витерли насухо. Що ж робити? Невже потрібно тримати вітрини брудними, щоб покупці не ломилися крізь них напролом до бажаних товарів, не виходили крізь перегородки з аптек чи магазинів? Ні звичайно! Достатньо поставити біля таких прозорих перегородок манекени або заклеїти їх рекламними плакатами, а якщо це неприпустимо з деяких причин - просто купити в даному розділі магазина для незрячих спеціальні Контрастні наклейки на двері. Ці круглі яскраві наклейки з ПВХ будуть добре помітні навіть людям зі слабким зором, що збереже нерви, як мінімум, відвідувачам установ та їх адміністраторам.

Також пропонуємо контрастні наклейки на сходи. Ці контрастні смуги будуть добре помітні людям зі слабким зором і дозволять зрозуміти де починається і закінчується сходовий марш.


Порівняння товарів (0)Наклейка на скло або прозорий пластик

Яскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешк..

40 грн.

Контрастна стрічка на сходи 80 мм

Попереджувальна контрастна стрічка  на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвініл..

30 грн.

Контрастна смуга на сходи 50 мм

Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеєть..

20 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)