Тактильні і контрастні наклейки для сліпих і слабозорих людей

Тактильні і контрастні наклейки для сліпих і слабозорих людей

Навіть люди зі стовідсотковим зором нерідко не помічають прозорих дверей або перегородок в торгово-розважальних центрах або офісах, особливо якщо прозорі поверхні нещодавно добряче вимили спеціальними миючими засобами і витерли насухо. Що ж робити? Невже потрібно тримати вітрини брудними, щоб покупці не ломилися крізь них напролом до бажаних товарів, не виходили крізь перегородки з аптек чи магазинів? Ні звичайно! Достатньо поставити біля таких прозорих перегородок манекени або заклеїти їх рекламними плакатами, а якщо це неприпустимо з деяких причин - просто купити в даному розділі магазина для незрячих спеціальні Контрастні наклейки на двері. Ці круглі яскраві наклейки з ПВХ будуть добре помітні навіть людям зі слабким зором, що збереже нерви, як мінімум, відвідувачам установ та їх адміністраторам.

Також пропонуємо контрастні наклейки на сходи. Ці контрастні смуги будуть добре помітні людям зі слабким зором і дозволять зрозуміти де починається і закінчується сходовий марш.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Наклейка на скло або прозорий пластик
Яскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешкоди у вигляді пластикових або скляних слабопомітних перегородок чи дверей, оберігаючи самі перегородки від ударів, а людей - від отримання травми. ..
30.00 грн.
Контрастна смуга на сходи 80 мм
Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеїться на торцях нижньої і верхньої сходинки. Ширина попереджуючої смуги може бути 50, 80, 100 або 150 міліметрів. Контрастна стрічка для сходів може б..
30.00 грн.
Контрастна смуга на сходи 50 мм
Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеється на торцях нижньої і верхньої сходинки. Ширина попереджуючої смуги може бути 50, 100 або 150 міліметрів. Контрастна стрічка для сходів може бути ..
20.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019