KOBA Vision - Бельгія

KOBA Vision - Бельгія

KOBA Vision була заснована в 1988 році інженером-електронщиком зі слабким зором Йоханом Хагдоренсом. Його пошук пристрою для читання з великим екраном був мотивом для того, щоб він сам розробив відео збільшувачі. Результатом стала високоякісна відео-лупа, яка спеціально відповідала вимогам людей з порушеннями зору.

Сьогодні KOBA Vision відомий як найбільш інноваційний виробник в світі. Запатентована система Vocatex, камери високої роздільної здатності, великі дисплеї і найпростіша читаюча машина EasyReader для сліпих - це лише кілька прикладів, коли KOBA Vision демонструє лідерство в цьому секторі.

Команда з 11 чоловік займається продажами, розробкою і виробництвом. Разом з глобальною мережею продажів KOBA гарантує кращу якість і індивідуальне рішення для кожного з вадами зору або сліпого користувача.

Сьогодні KOBA Vision більш ніж коли прагне пропонувати людям з порушеннями зору і сліпих унікальні, зручні, але продумані продукти в поєднанні з видатним сервісом.
Відеозбільшувач з функцією читання KOBA Vision Vocatex Standard

KOBA Vision Vocatex Standard - це легкий у використанні стаціонарний відеозбільшувач Full HD з промовою, доступний на екранах 4 різних розмірів (22&qu..

150 000 грн. 140 000 грн.

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision EasyViewer

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision EasyViewer оснащений камерою Full HD і світлодіодним підсвічуванням. Ви можете читати, дивитися фотографії, ..

100 000 грн.

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision Quartz Full HD

Відеозбільшувач KOBA Vision Quartz Full HD - це відео збільшувач Full HD зі світлодіодним підсвічуванням. Нова технологія High Definition і світлодіод..

120 000 грн.

Читаюча машина EasyReader для сліпих

Читаюча машина EasyReader - це пристрій, який читає текст швидко і точно. Ваша пошта, журнали, газети або книги, протягом декількох секунд ви можете п..

74 500 грн. 65 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)