Системи виклику допомоги для людей із інвалідністю

Системи виклику допомоги для людей із інвалідністю

Система виклику допомоги - це комплекс апаратних рішень для сигналізування персоналу установи про необхідність надання допомоги інваліду.

Зазвичай, система складається з однієї або більше сигнальної кнопки (кнопки виклику), приймального пристрою. Додатково можуть застосовуватися підсилювачі або ретранслятори сигналів для збільшення ефективної дальності прийому сигналів від кнопок виклику.

Для того, щоб клієнт зміг без зусиль знайти кнопку для виклику персоналу, вона монтується на контрасну основу з відповідними написами і піктограмами, підписана шрифтом Брайля для сліпих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Підсилювач сигналу УС-2
Підсилювач сигналу УС-2 - це ретранслятор, що дозволяє підключати кнопки виклику допомоги для інвалідів на відстані до 350 метрів. Підсилювач використовується в будівлях, де відстань від кнопки виклику до приймального пристрою становить сто або більше метрів, а також у випадках невпевненого п..
3 000.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги із шнурком AISI 304
Антивандальна кнопка виклику допомоги з нержавіючої сталі це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині із захворюваннями опорно-рухового апарату, на інвалідному візку або з проблемами зору. Антивандальна кнопка має два типи активації: безпосередньо кнопка..
2 900.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги із шнурком СТ3
Антивандальна кнопка виклику допомоги це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині із захворюваннями опорно-рухового апарату, на інвалідному візку або з проблемами зору. Антивандальна кнопка має два типи активації: безпосередньо кнопка і шнурок. Кнопка си..
2 500.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304
Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304 - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю. Технічні характеристики антивандальної кнопки виклику персоналу AISI 304 Розміри 182х95х25 мм Матеріал виготовлення корпусу: неіржа..
2 500.00 грн.
Прийомний пристрій виклику ПС-2
Прийомний пристрій виклику ПС-2 різними сигналами сповіщає оператора про виклик з одієї з двох кнопок виклику допомоги. Дальність прийому сигналів від кнопок виклику допомоги без додаткового підсилювача-ретранслятора складає до 100 метрів і залежить від стін будівлі. Приймач безпосередньо..
2 300.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги СТ3
Антивандальна кнопка виклику допомоги - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю. Технічні характеристики антивандальної кнопки виклику персоналу СТ3 Розміри 182х95х25 мм Матеріал виготовлення корпусу: сталь товщиною 1,5 м..
2 200.00 грн.
Кнопка виклику допомоги БК-33/81
Кнопка виклику допомоги - це бездротовий пристрій, що за допомогою радіосигналу повідомляє персонал про необхідність надати допомогу людині з інвалідністю. Кнопка встановлюється на вході в будівлю таким чином, щоб бути доступною як людині на інвалідному візку, так і незрячому відвідувачеві, л..
1 250.00 грн.
Кнопка виклику для санвузла БК-65/77
Кнопка виклику допомоги БК-65/77 призначена для передачі бездротового сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю в санвузлі. Дана кнопка виклику допомоги встановлюється в санвузлі таким чином, щоб залишатися легко доступною людям з інвалідністю різних нозологій, в тому чи..
1 250.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2019