Для кухні


Для кухніНіж для нарізки томатів PRESTO

Ніж для нарізки томатів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки своїй продуманій ергономіці та технологічності, він може успіш..

115 грн.

Ложка для заварювання чаю PRESTO

Ложка для заварювання чаю PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом вик..

115 грн.

Овочерізка струнна універсальна PRESTO

Овочерізка струнна універсальна PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіх..

112 грн.

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з ус..

107 грн.

Кліпси-важки для скатертини 4 шт.

Спеціальні кліпси-важки для утримання скатертини і запобігання її від сповзання, появи зморшок. ..

106 грн.

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом..

100 грн.

Скребок для риби PRESTO

Скребок для риби PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовувати..

85 грн.

Ніж для масла PRESTO

Ніж для масла PRESTO не є спеціальним інструментом для незрячих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, ніж може застосовува..

76 грн.

Віддільник білків PRESTO

Віддільник білків  PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викор..

57 грн.

Друшляк для консервів PRESTO

Друшляк для консервів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викорис..

53 грн.

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, м..

47 грн.

Звуковий таймер-індикатор рівня рідини “Капля-01”

Датчик-таймер стане хорошим помічником на кухні для слабозорих і навіть тотально сліпих людей. Датчик здатний визначати рівень рідини в посуді, а т..

650 грн.

Набір для потрійного кляру PRESTO

Набір для потрійного кляру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом ви..

500 грн.

Механічний міні-блендер HANDY

Механічний міні-блендер HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викори..

242 грн.

Безпечний ніж для сліпих

Безпечний ніж для сліпих достатньо гострий, щоб різати картоплю, достатньо точний, щоб нарізати хліб і достатньо розумний, щоб не порізати пальці! ..

240 грн.

Пристосування для вареників DELICIA

Пристосування для вареників DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом ..

184 грн.

Мірні ложки з регулюванням об'єму

Регульовані мірні ложки з харчового пластика - це набір для вимірювання сипучих продуктів для сліпих і слабозорих людей. Набір містить дві регу..

160 грн.

Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки

Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки не є спеціальним інструментом для сліпих, однак можуть застосовуватися незрячими людьми за умови дотрим..

125 грн.

Заварник для чаю в формі яйця PRESTO з блюдцем

Заварник для чаю в формі яйця PRESTO з блюдцем не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може..

115 грн.

Пластикова терка

Універсальна пластикова терка добре підходить для подрібнення фруктів і овочів. Терка з двома видами зубчиків, тому продукти добре подрібнюються. ..

72 грн.

Ніж пластиковий малий для салату PRESTO

Ніж пластиковий малий для салату PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, мож..

69 грн.

Показано з 25 по 45 із 45 (всього 2 сторінок)