Для кухні


Для кухніОвочерізка струнна універсальна PRESTO

Овочерізка струнна універсальна PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом ..

120 грн.

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіх..

120 грн.

Кліпси-важки для скатертини 4 шт.

Спеціальні кліпси-важки для утримання скатертини і запобігання її від сповзання, появи зморшок. ..

120 грн.

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом..

110 грн.

Скребок для риби PRESTO

Скребок для риби PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовувати..

90 грн.

Пластикова терка

Універсальна пластикова терка добре підходить для подрібнення фруктів і овочів. Терка з двома видами зубчиків, тому продукти добре подрібнюються. Р..

80 грн.

Ніж пластиковий малий для салату PRESTO

Ніж пластиковий малий для салату PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може з..

80 грн.

Ніж для масла PRESTO

Ніж для масла PRESTO не є спеціальним інструментом для незрячих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, ніж може застосовуватис..

80 грн.

Друшляк для консервів PRESTO

Друшляк для консервів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використов..

60 грн.

Віддільник білків PRESTO

Віддільник білків  PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використ..

60 грн.

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може..

50 грн.

Ваги мовні кухонні BSC-180С

Сучасні розмовляючі кухонні ваги для сліпих що стануть у нагоді незрячим господаркам. Результати зважування оголошуються чітким жіночим голосом рос..

790 грн.

Звуковий таймер-індикатор рівня рідини “Капля-01”

Датчик-таймер стане хорошим помічником на кухні для слабозорих і навіть тотально сліпих людей. Датчик здатний визначати рівень рідини в посуді, а тайм..

750 грн.

Набір для потрійного кляру PRESTO

Набір для потрійного кляру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викор..

530 грн.

Звуковий датчик рівня води

Ви маєте проблеми зору й контролюєте наливання води в чашку пальцем? Це вихід, але не зовсім естетичний і безпечний! Але тепер на допомогу незрячій лю..

350 грн.

Безпечний ніж для сліпих

Безпечний ніж для сліпих достатньо гострий, щоб різати картоплю, достатньо точний, щоб нарізати хліб і достатньо розумний, щоб не порізати пальці! ..

260 грн.

Пристосування для вареників DELICIA

Пристосування для вареників DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом вик..

200 грн.

Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки

Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки не є спеціальним інструментом для сліпих, однак можуть застосовуватися незрячими людьми за умови дотриманн..

140 грн.

Показано з 25 по 42 із 42 (всього сторінок: 2)