Для кухні

Для кухні

Багато незрячих людей, особливо жінки, не вважають відсутність зору достатнім приводом, щоб не стати хорошою господинею на кухні і не радувати своїх домочадців і гостей смачними стравами, випічкою, іншим. В даному розділі Магазину для незрячих представлені різного роду пристосування, здатні допомогти незрячим і слабозорим людям впоратися з будь-яким завданням на своїй кухні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ніж з регульованим дозатором
Ніж з дозатором - це ніж з регульованою планкою-дозатором, що дозволяє регулювати товщину шматка, що відрізається. Рекомендований для використання сліпими та слабозорими людьми. Гвинт, що обертається, відсуває планку-упор в один або інший бік від леза ножа. Планка розташована нижче леза, тому..
900.00 грн.
Ваги мовні кухонні BSC-180С
Сучасні розмовляючі кухонні ваги для сліпих що стануть у нагоді незрячим господаркам. Результати зважування оголошуються чітким жіночим голосом російською мовою. Також результат зважування відображається на цифровому дисплеї. У даної моделі ваг плоска платформа, що дозволяє зважувати продукти..
750.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Звуковий таймер-індикатор рівня рідини “Капля-01”
Датчик-таймер стане хорошим помічником на кухні для слабозорих і навіть тотально сліпих людей. Датчик здатний визначати рівень рідини в посуді, а таймер можна використовувати, щоб засікти заданий час при приготуванні їжі або інших потреб. Технічні характеристики датчика-таймера датчик..
650.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY
Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Пристосування добре підходить для простого і швидкого нарізання сирої картоплі соломкою. Пристрій м..
600.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тактильний механічний таймер
Тактильний таймер - це механічний пристрій з тактильними позначеннями циферблата до 60 хвилин. Просто обертаєте диск, встановлюючи потрібний час. Як тільки час сплине - лунає гучний сигнал таймера. Тайтільний таймер може застосовуватися як на кухні, так і для багатьох господарських справ,..
550.00 грн.
Сталева мірна ложка з регулюванням
Регульована мірна ложка з нержавіючої сталі - це можливість для сліпих людей вимірювати обсяг сипучих і рідких продуктів. Цей супер-пуперський кухонний помічник містить еквівалент одинадцяти незграбних мірних ложок, але це зовсім не складно для освоєння. На одному кінці є чайна ложка, а з іншого ..
500.00 грн.
Регульовані мірні ложки з нержавійки
Регульовані мірні ложки з нержавійки - це набір для вимірювання сипучих і рідких продуктів для сліпих і слабозорих людей. Цей комплект з двох частин включає одну регульовану чайну ложку і одну регульовану столову ложку. Одна чайна ложка може вимірювати п'ять різних розмірів: 1/8, 1/4, 1/2, 3/4 і ..
500.00 грн.
Набір для потрійного кляру PRESTO
Набір для потрійного кляру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Набір для легкого і швидкого обвалювання м'яса, риби, сиру, грибів і овочів в потрійному клярі або тісті. Три вз..
500.00 грн.
Звуко-вібраційний датчик рівня рідини
Звуко-вібраційний датчик рівня рідини - це прилад для сигналізування сліпим і сліпо-глухим людям про наповненість посуду рідиною. Прилад виконаний в пластиковому корпусі, має 3 контакти з нержавіючої сталі. Прилад вішається на посуд за допомогою металевих контактів Г-подібної форми. Як ті..
450.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Точило для ножів PRESTO
Точило для ножів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Точило виготовлене для простого заточування кухонних ножів з гладким лезом. Виготовлене з міцної пластмаси, заточувальні к..
330.00 грн.
Звуковий датчик рівня води
Ви маєте проблеми зору й контролюєте наливання води в чашку пальцем? Це вихід, але не зовсім естетичний і безпечний! Але тепер на допомогу незрячій людині прийде спеціальний пристрій, який дозволить сміливо і всліпу наливати воду, не боячись перелити. Звуковий датчик рівня рідини вішається на..
320.00 грн.
Базовано на 7 відгуках.
Розпилювач для олії та оцту CLUB
Розпилювач для олії та оцту CLUB не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Механічний Розпилювач стане в нагоді при приготуванні салатів, а також при випіканні, жарці, грилюванні і т.д. До..
295.00 грн.
Механічний міні-блендер HANDY
Механічний міні-блендер HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Механічний блендер відмінно підходить для дрібної, швидкої, простої та безпечної нарізки часнику, цибулі, корнеплоді..
242.00 грн.
Немає в наявності
Горіхокол конічний PRESTO
Горіхокол конічний PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Конічний горіхокол призначений для колки горіхів різних розмірів – лісових, грецьких і т.д. Завдяки своїй формі, горіхок..
240.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Безпечний ніж для сліпих
Безпечний ніж для сліпих достатньо гострий, щоб різати картоплю, достатньо точний, щоб нарізати хліб і достатньо розумний, щоб не порізати пальці! Цей дивовижний ніж виготовлений зі спеціального загартованого нейлону, легко проникає через фрукти, овочі і хліб безпечно, без ризику серйозних порізі..
240.00 грн.
Ніж для нарізання зелені PRESTO
Ніж для нарізання зелені PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми за умови дотримання правил техніки безпеки. Ніж ідеально підходить для легкого й швидкого нарізання зелені та пряно..
220.00 грн.
Штопор PRESTO
Штопор PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих , однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності , може застосовуватися незрячими людьми. Штопор прекрасно підходить для відкривання пляшок з кронен-пробкою і корковою пробкою. Відкоркувати пляшку вина за допомогою такого шт..
200.00 грн.
Прес для часнику PRESTO
Прес для часнику PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може застосовуватися незрячими людьми за умови дотримання правил безпеки. Прес прекрасно підходить для легкого видавлювання часнику. Прес забезпечений зйомною вставк..
200.00 грн.
Керамічний індикатор закипання
Маленький диск Pot Minder діаметром 6 сантиметрів виготовлений з товстої харчової безпечної кераміки, легко протирається і миється, в тому числі, в посудомийній машині. Керамічний диск Pot Minder дозволяє готувати багато страв зі звуковим сповіщенням про кипіння рідини в каструлі. Просто помі..
200.00 грн.
Корок для шампанського PRESTO
Ви часто не допиваєте шампанське і потім не знаєте що з ним робити? О, тоді ми йдемо до вас! Та ні! Що ви? Як ви могли таке подумати? Звичайно, ми не будемо допивати ваше шампанське, просто відтепер у нас є чудовий фірмовий корок для шампанського, який допоможе зберегти його кондиції до наступног..
198.00 грн.
Пристосування для вареників DELICIA
Пристосування для вареників DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Пристосування прекрасно підходить для приготування солодких і солоних вареників. У набір входить 4 вироби різн..
184.00 грн.
Цукорниця з дозатором ELEGANCE
Цукорниця з дозатором ELEGANCE не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Цукорниця має оригінальний дизайн, колба виготовлена з деревини, стійкої до розсихання, металеві частини з першокла..
175.00 грн.
Тримач для нарізання цибулі PRESTO
Тримач для нарізання цибулі PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Завдяки утримувачеві, продукт, який Ви нарізаєте, надійно закріплений і не вислизає з Ваших рук. Підходить для ..
170.00 грн.
Регульована мірна ложка пластикова
Регульована мірна ложка з харчового пластика дозволяє сліпим людям відміряти потрібну кількість сипучих або рідких продуктів. Це не так красиво і надійно, як ложка з нержавіючої сталі, але це також безпечно для їжі і зручно. Одна мірна ложка з регулятором замінить відразу 11 окремих мірних ложок ..
160.00 грн.
Мірні ложки з регулюванням об'єму
Регульовані мірні ложки з харчового пластика - це набір для вимірювання сипучих продуктів для сліпих і слабозорих людей. Набір містить дві регульовані мірні ложки - чайну і столову. За допомогою регулятора можна легко відміряти третину чайної ложки солі або половину столової ложки ванілі для ..
160.00 грн.
Шприц кондитерський поршневий DELICIA із 8 насадками
Шприц кондитерський поршневий DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих , однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності , може застосовуватися незрячими людьми. Шприц призначений для наповнення кондитерських виробів вершками, кремом або іншим наповнювачем, а також для пр..
150.00 грн.
Пристосування для хвилястої різки PRESTO
Пристосування для хвилястої різки PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Хвилястий ніж відмінно підходить для декоративної нарізки картоплі, огірків, моркви чи інших овочів і фру..
150.00 грн.
Ніж для нарізання сиру PRESTO
Ніж для нарізання сиру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Ніж призначений для нарізання сиру, особливо твердих сортів. Завдяки цьому ножу сир можна нарізати тонкими шматочкам..
135.00 грн.
Щітка кондитерська силіконова PRESTO
Щітка кондитерська силіконова PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може застосовуватися незрячими людьми за умови дотримання правил безпеки. Щітка відмінно підходить для змащування гарячих і холодних страв, випічки і гр..
125.00 грн.
Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки
Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки не є спеціальним інструментом для сліпих, однак можуть застосовуватися незрячими людьми за умови дотримання правил безпеки. Відмінно підходить для приготування оригінального пряникового Великоднього саду. Прекрасна розвага для всієї родини. Якщо..
125.00 грн.
Ножеточка на присосці
Ножеточка з присоскою дозволить безпечно і зручно наточити ножі навіть людям з проблемами зору. Присоска дозволяє добре закріпити ножеточку на столі для зручного користування пристроєм. Камені виготовлені з надтвердого сплаву карбіду вольфраму. ..
120.00 грн.
Багатофункціональний друшляк PRESTO
Багатофункціональний друшляк PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Друшляк прекрасно підходить для легкого проціджування і зливу продуктів. Підходить для каструль різних діаметр..
117.00 грн.
Ніж для нарізки томатів PRESTO
Ніж для нарізки томатів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки своїй продуманій ергономіці та технологічності, він може успішно використовуватись незрячими людьми при дотриманні певних правил техніки безпеки. Ніж призначений для нарізки помідорів. Зубчате лезо легко прор..
115.00 грн.
Ложка для заварювання чаю PRESTO
Ложка для заварювання чаю PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Ложка відмінно подходить для простого приготування чаю, заварювання трав, овочів і т.п. Виготовлено з першокл..
115.00 грн.
Заварник для чаю в формі яйця PRESTO з блюдцем
Заварник для чаю в формі яйця PRESTO з блюдцем не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Заварник прекрасно підходить для заварювання чаю як в чайнику, так і в окремій чашці. Блюдце стане ..
115.00 грн.
Овочерізка струнна універсальна PRESTO
Овочерізка струнна універсальна PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Струнна овочерізка добре підходить для зручної нарізки вареної картоплі, буряка, моркви та інших овочів на ..
112.00 грн.
Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO
Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Ніж швидко і легко видаляє серцевину яблук,груш, після чого їх можна чимось нафарширувати і запекти або ..
107.00 грн.
Кліпси-важки для скатертини 4 шт.
Спеціальні кліпси-важки для утримання скатертини і запобігання її від сповзання, появи зморшок. ..
106.00 грн.
Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO
Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми при дотриманні певних правил техніки безпеки. Ніж відмінно підходить для швидкої і простої очистки овочів, ..
100.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Скребок для риби PRESTO
Скребок для риби PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Скребок ідеально підходить для легкого, швидкого й безпечного чищення прісноводної й морської риби різної величини. Зубчат..
85.00 грн.
Ніж для масла PRESTO
Ніж для масла PRESTO не є спеціальним інструментом для незрячих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, ніж може застосовуватися сліпими людьми з дотриманням певних правил техніки безпеки. Даним ножем для масла дуже зручно нарізати і намазувати масло, паштети, муси та і..
76.00 грн.
Пластикова терка
Універсальна пластикова терка добре підходить для подрібнення фруктів і овочів. Терка з двома видами зубчиків, тому продукти добре подрібнюються. Розміри - 13х5 см. Зроблено з високоякісного міцного пластику, можна мити в посудомийній машині. Дана терка не є спеціальним інструментом для с..
72.00 грн.
Захисний чохол для пальців PRESTO, набір 2 шт.
Захисний чохол для пальців PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Захисний чохол відмінно підходить для захисту пальців і нігтів при різанні їжі ножем. В комплект входить 2 чохла..
72.00 грн.
Немає в наявності
Ніж пластиковий малий для салату PRESTO
Ніж пластиковий малий для салату PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може з успіхом застосовуватися незрячими людьми за умови дотримання правил безпеки. Ніж чудово підходить для нарізки моркви, кабачків, огірків, перцю..
69.00 грн.
Віддільник білків  PRESTO
Віддільник білків  PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Віддільник білків незамінимий для простого відділення білків від жовтків яєць. Надіньте віддільник на край кружки, ..
57.00 грн.
Друшляк для консервів PRESTO
Друшляк для консервів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Друшляк прекрасно підходить для легкого проціджування їжі з консервних банок або посуду невеликого діаметра. Друш..
53.00 грн.
Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO
Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми. Воронка добре підходить для заповнення сипучими продуктами різних ємностей для зберігання. Вигот..
47.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019