Китай

КитайНожеточка на присосці

Ножеточка з присоскою дозволить безпечно і зручно наточити ножі навіть людям з проблемами зору. Присоска дозволяє добре закріпити ножеточку на столі д..

150 грн.

Портативний відеозбільшувач 5 дюймів

Портативний п'ятидюймовий відеозбільшувач бюджетного класу зі збільшенням до 32 разів для людей з ослабленим зором. Подивившись параметри і хар..

4 400 грн.

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA - це дуже вдалий плеєр для програвання музики і аудіокниг для незрячих з можливістю переходу по папках. ..

300 грн. 250 грн.

Прямокутна лінза з підставкою і смужкою для читання 15 см.

Лінза встановлюється прямо на аркуш з текстом. Її товщина дорівнює фокусній відстані, а вставка з кольоровою смужкою  допомагає утримувати ряд..

450 грн.

Радіолокатор для пошуку предметів (3 брелка)

Радіолокатор допомагає в пошуку потрібних об'єктів, таких як ключі, ТВ пульт дистанційного керування, окуляри, гаманця і т.д. Кожен з трьох брелкі..

700 грн.

Радиоприймач-плеєр H110

Радіоприймач-плеєр H110 - це зручний для використання незрячими людьми радіоприймач з плеєром. Непоганий прийом станцій в FM діапазоні, підтримка чита..

170 грн.

Ручний відеозбільшувач B72

Електронний ручний відеозбільшувач (ЕРВЗ) призначений для розглядання малюнків або читання слабозорими людьми тексту на екрані телевізора. Зверніть..

2 150 грн.

Тростина розкладна з гумовим наконечником

Тростина для сліпих з чотирьох ланок з гумовим наконечником китайського виробництва довжиною 125 сантиметрів. Тростина не повною мірою відповідає вимо..

300 грн.

Годинник-будильник з мовним виходом

Годинник, який говорить російською мовою, у формі яблука, з невеликим рідкокристалічним дисплеєм і вибором з 5 різних мелодій для будильника. Дисплей..

390 грн.

Наручний мовний годинник для незрячих

Годинник електронний з мовним виводом для сліпих людей повідомляє поточний час, може інформувати про час щогодини, розбудить вас вранці кукуріканням а..

100 грн.

Безпечний ніж для сліпих

Безпечний ніж для сліпих достатньо гострий, щоб різати картоплю, достатньо точний, щоб нарізати хліб і достатньо розумний, щоб не порізати пальці! ..

240 грн.

Годинник-брелок із мовленням

Годинник-брелок повідомляє час і температуру повітря при натисканні на кнопку, має будильник. Годинник можна використовувати як брелок, почепивши ключ..

300 грн.

Лінійка з лінзою Френеля

Лінійка з лінзою френеля являє собою гнучку пластикову лінзу Френеля з нанесеними діленнями до 15 сантиметрів з одного боку і до 6 дюймів з іншого...

22 грн.

Лінійка з лінзою Френеля і хвостиками

Лінійка - закладинка може використовуватись як збільшувач для читання дрібного тексту. Лінійка 15 сантиметрів. Пара хвостиків роблять використання ..

22 грн.

Сигнальний брелок для ключів KeyFinder

Сигнальний брелок для ключів KeyFinder допоможе знайти загублені ключі або інші предмети. Варто лише свиснути, і брелок подасть звуковий сигнал, буде ..

60 грн.

Показано з 25 по 39 із 39 (всього 2 сторінок)