Китай

Китай

Китай, за рахунок дешевим трудовим ресурсам та ефектівній політиці уряду, заполонив своїми товарами увесь світ. Серед різномаїття товарів є й такі, що стануть в пригоді сліпим та слабозорим людям, інвалідам зору.

Всі товари проходять первинну перевірку при прийомі товару в магазин для незрячих та при відсиланні покупцю.
Годинник мовний наручний для сліпих

Розмовляючий годинник для сліпих, усіма функціями котрого можна керувати навіть без залишків зору, користуючись голосовими російськомовними підказками..

85 грн.

Термометр медичний з оголошенням температури голосом

Медичний термометр з мовним виводом для сліпих із голосовим виводом результату. Діапазон вимірювання температури - до 43 градусів. Час заміру тем..

320 грн.

Ваги мовні кухонні BSC-180С

Сучасні розмовляючі кухонні ваги для сліпих що стануть у нагоді незрячим господаркам. Результати зважування оголошуються чітким жіночим голосом..

750 грн.

Великий годинник з мовними підказками

Великий годинник, що говорить з живленням від мережі і пультом дистанційного керування можна повісити на стіну або поставити на стіл. Великі, добре по..

500 грн.

Гнучка лінза Френеля 245х170 мм.

Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. Розміри: 245х170 мм. ..

80 грн.

Гнучка лінза Френеля А4 з рамкою

Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 з рамкою для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. ..

110 грн.

Годинник з будильником, що говорить

Годинник, що розмовляє російською мовою, і може повідомити поточний час, температуру, допомогти прокинутись вам вранці, заспівавши півнем або зозулею...

100 грн.

Голки для сліпих

Пропонуємо придбати набір спеціальних швейних голок для сліпих. Конструкція вушка голки така, що достатньо натягнути нитку між пальцями і, придавив..

15 грн.

Звуковий датчик рівня води

Ви маєте проблеми зору й контролюєте наливання води в чашку пальцем? Це вихід, але не зовсім естетичний і безпечний! Але тепер на допомогу незрячій..

320 грн.

Кварцевий жіночий наручний годинник HV-AF

Гламурний жіночій кварцевий годинник на шкіряному ремінці з циферблатом, оздобленим стразами. Годинник промовляє час при натисканні на кнопку або в..

1 050 грн.

Лінза Френеля А4 з підставкою

Лінза Френеля виконана у вигляді столика з розкладними ніжками, світлодіодним підсвічуванням по периметру, шнурком для закріплення на шиї. Якщо нео..

370 грн.

Лінза Френеля формату 12 x 18 см.

Гнучка тонка лінза Френеля з триразовим збільшенням може використовуватися для читання дрібного тексту або для різних виробів. ..

65 грн.

Літаюча тарілка з сигналом

Літаюча тарілка з сигналом - це єдина в своєму роді іграшка для будь-якого віку діаметром близько 20 см і товщиною 4 см. В середині тарілки розташо..

700 грн.

Лупа 10х з підсвічуванням 62 мм.

Симпатична і функціональна лупа зі світлодіодним підсвічуванням діаметром 62 мм. Просто встановлюєте як перевернуту чашку на текст, натискаєте кнопку ..

480 грн.

Лупа 10х у чохлі із підсвічуванням

Лупа 10х у чохлі зі світлодіодним підсвічуванням для людей з вадами зору або робіт, що потребують перегляду дрібних об'єктів із суттєвим збільшення..

85 грн.

Лупа 3,5х із підсвіткою 7 см.

Лупа діаметром 7 сантиметрів зі світлодіодним підсвічуванням. Просто ставите корпус лупи на аркуш, натискаєте для включення підсвічування і отримуєте ..

400 грн.

Лупа 40х із підсвічуванням

Сильна сорокократна лупа зі світлодіодним підсвічуванням в металевому корпусі при будь-якому освітленні допоможе прочитати дрібний текст. Діаме..

100 грн.

Лупа 40х із підсвічуванням у футлярі

Ця лупа 40х із яскравим світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозорій людині прочитати будь-який дрібний текст, не турбуючись про освітлення. ..

130 грн.

Лупа з ручкою 3х+10х

Велика лупа діаметром 75 мм з ручкою і трикратним збільшенням стане корисним інструментом для людей з поганим зором або для розгляду дрібних детале..

70 грн.

Лупа подвійна 30х и 60х розкладна із світлодіодною підсвіткою

Лупа висувається з корпусу, можна використовувати одну з двох лінз з різним збільшенням: 30х діаметром 21 мм і 60х діаметром 12 мм. Яскраве світлод..

150 грн.

Лупа розкладна 5х

Добре відома старшому поколінню конструкція відкидної лупи в пластиковому корпусі. Лупа має п'ятикратне збільшення і діаметр 60 мм. Якщо ви роками ..

50 грн.

Лупа-брелок 45х із підсвічуванням

45-кратна лупа зі світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозоррій людині прочитати дрібний текст при будь-якому освітленні. Лінза приладу ви..

100 грн.

Міні-лінза Френеля

Маленька, розміром з візитну картку, лінза френеля з триразовим збільшенням легко поміститься в гаманець. Її не страшно розбити, адже вона не б'єть..

15 грн.

Ниткопротягувач пластиковий

Ниткопротягувач є простим, але незамінним аксесуаром для сліпих та слабозорих людей, яким необхідно користуватися швейними голками. Ниткопротягувач..

5 грн.

Показано з 1 по 24 із 39 (всього 2 сторінок)