Вимірювальні прилади та пристосування


Вимірювальні прилади та пристосування

Спростовуючи міф про безпорадність сліпих людей, багато з них активно ведуть домашнє господарство, самостійно вирішують безліч побутових проблем, займаються ремеслами. Найчастіше для деяких операцій необхідно виміряти розміри об'єкта, а то і виставити площину за рівнем. Для цих цілей застосовуються як спеціальні електронні пристрої, так і адаптовані для незрячих користувачів за допомогою тактильних міток.

Засоби для вимірювання довжини і навіть кутів площині для незрячих користувачів можна купити з доставкою по Україні.


Порівняння товарів (0)Тактильний циркуль

Циркуль для рельєфного креслення дуг кіл, переважно для незрячих і слабозорих людей. За допомогою циркуля на папері наноситься ряд точок, відчутних..

2 250 грн.

Тактильний штангенциркуль

Тактильний штангенциркуль або калліпер для сліпих і слабозорих людей являє собою інструмент з тактильними позначеннями сантиметрів і міліметрів, розсу..

800 грн.

Розкладний метр

Метр для сліпих виконаний з металу і складається по секціях в 10 сантиметрів. Тактильні мітки нанесені на відстані сантиметра одна від одної, а кожна ..

275 грн.

Метр кравецький із рельєфними позначками

Метр кравецький з рельєфними мітками дозволить повністю сліпій людині виміряти все, що їй необхідно, не тільки обсяг талії! Це звичайний кравецькі ..

135 грн.

Лінійка тактильна 30 см.

Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів, ри..

50 грн.

Лінійка тактильна 14 см.

Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів, ри..

30 грн.

Мовна рулетка "TapeKing"

TapeKing - це електронний багатофункціональний інструмент для сліпих з можливістю вимірювання довжини, кутів і рівнів. Всі результати озвучуються. ..

7 000 грн.

Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-05

Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-05 є технічним засобом реабілітації для сліпих і призначений для невізуального контролю відхилення ..

1 500 грн.

Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-04

Будівельний рівень "Горизонт 04" ідентичний за технічними характеристиками, управлінням і технічному обслуговуваню з приладом "Горизонт 05". Єдиною..

1 100 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)