ОАО "Исток-Аудио Интернэшнл" - Росія

 ОАО "Исток-Аудио Интернэшнл" - Росія

Розробник і виробник слухових апаратів і реабілітаційної техніки

«Исток-Аудіо Інтернешнл» - найбільший в Росії розробник і виробник аналогових і цифрових слухових апаратів. Компанія займає лідируючу позицію серед вітчизняних підприємств, що спеціалізуються на випуску сурдоакустічної техніки.

У ресурсі підприємства - кращі досягнення світової індустрії слуху і найширший асортимент слухових апаратів: аналогових, цифрових, програмованих та триммерних.

Більше 20 років «Исток Аудіо Інтернешнл» виробляє технічні засоби допомоги для людей з порушеним слухом.

Компанія пропонує великий асортимент високоякісних слухових апаратів власної розробки для компенсації всіх ступенів втрати слуху (від I до IV) різної складності і для різних запитів споживачів. На сьогоднішній день ми готові представити більш 50 моделей слухових апаратів власного виробництва.

У лабораторії отопластики, існуючої на підприємстві, кваліфіковані фахівці з сучасних високотехнологічних матеріалів за індивідуальним замовленням виготовляють внутрівушні слухові апарати, в тому числі майже невидимі внутрішньоканальні, а також індивідуальні вушні вкладиші.

Сучасна сурдоакустічна техніка не обмежується одними слуховими апаратами. У той час як слухові апарати і кохлеарні імпланти забезпечують можливість чути, корисні аксесуари і засоби побутової адаптації полегшують повсякденне життя поганочуючих людей. Для того, щоб надати рівні можливості слабочуючим людям і істотно полегшити їхнє повсякденне життя, фахівцями «Исток-Аудіо Інтернешнл» були створені різноманітні технічні засоби побутової і професійної адаптації.

На базі підприємства успішно розробляють і постачають в усі регіони Росії обладнання для колективної та індивідуальної роботи зі слабочуючими і глухими дітьми і підлітками. Сьогодні ми пропонуємо новий унікальний проект - орієнтовані під конкретні завдання навчання комплекти звукопідсилюючої апаратури, головний принцип роботи яких - поєднання дротового зв'язку з перевагами бездротових технологій.
Стаціонарна інформаційна система Исток С1и

Стаціонарна інформаційна система "Исток С1и" для людей з вадами слуху людей призначена для оснащення приміщень або окремих зон в приміщеннях..

24 200 грн.

Стаціонарна інформаційна система Исток С1м

Стаціонарна інформаційна система "Исток" С1М з підсилювачем призначена для оснащення приміщень або зон в приміщеннях площею від 50 до 100 м2..

73 500 грн.

Інформаційно-комунікаційна панель для слабочуючих людей "Исток Синхро"

Система призначена для допомоги слабочуючим і глухим людям в комунікації і отриманні інформації. Для людей з вадами слуху відвідувачів реалізована ..

42 000 грн.

Портативна інформаційна індукційна система "Исток А2"

Опис Портативна інформаційна індукційна система "Исток А2" - це переносна панель з вбудованим мікрофоном і акумулятором, розмір 250х270х91 мм, ..

17 900 грн.

Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих "Исток А2" з аудіовиходом

Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих Исток А2 з аудіовиходом - це переносна панель з вбудованим мікрофоном, акумулятором і ви..

18 100 грн.

Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих "Исток А2" з вбудованим плеєром та гніздом для карт SD або MMC

Система інформаційна для слабочуючих портативна «ІСТОК» А2 з вбудованим плеєром - звуковим інформатором - призначена для передачі аудіоінформації о..

20 000 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)