Інформаційні індукційні системи для слабочуючих


Інформаційні індукційні системи для слабочуючих

Інформаційні індукційні системи - це стаціонарні і портативні пристрої, які дозволяють користувачам слухових апаратів і кохлеарних імплантів краще чути в умовах навколишнього шуму. Передають звук з мікрофона, лінії гучного зв'язку або іншого пристрою, що передає безпосередньо на слуховий апарат людини з порушеним слухом.
Стаціонарна інформаційна система Исток С1м

Стаціонарна інформаційна система "Исток" С1М з підсилювачем призначена для оснащення приміщень або зон в приміщеннях площею від 50 до 100 м2..

70 000 грн.

Стаціонарна інформаційна система Исток С1и

Стаціонарна інформаційна система "Исток С1и" для людей з вадами слуху людей призначена для оснащення приміщень або окремих зон в приміщеннях..

23 000 грн.

Інформаційно-комунікаційна панель для слабочуючих людей "Исток Синхро"

Система призначена для допомоги слабочуючим і глухим людям в комунікації і отриманні інформації. Для людей з вадами слуху відвідувачів реалізована ..

40 000 грн.

Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих "Исток А2" з вбудованим плеєром та гніздом для карт SD або MMC

Система інформаційна для слабочуючих портативна «ІСТОК» А2 з вбудованим плеєром - звуковим інформатором - призначена для передачі аудіоінформації о..

19 000 грн.

Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих "Исток А2" з аудіовиходом

Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих Исток А2 з аудіовиходом - це переносна панель з вбудованим мікрофоном, акумулятором і ви..

17 200 грн.

Портативна інформаційна індукційна система "Исток А2"

Опис Портативна інформаційна індукційна система "Исток А2" - це переносна панель з вбудованим мікрофоном і акумулятором, розмір 250х270х91 мм, ..

17 000 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)