Інформаційні індукційні системи для слабочуючих

Інформаційні індукційні системи для слабочуючих

Інформаційні індукційні системи - це стаціонарні і портативні пристрої, які дозволяють користувачам слухових апаратів і кохлеарних імплантів краще чути в умовах навколишнього шуму. Передають звук з мікрофона, лінії гучного зв'язку або іншого пристрою, що передає безпосередньо на слуховий апарат людини з порушеним слухом.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Інформаційно-комунікаційна панель для слабочуючих людей "Исток Синхро"
Система призначена для допомоги слабочуючим і глухим людям в комунікації і отриманні інформації. Для людей з вадами слуху відвідувачів реалізована функція перетворення акустичного сигналу в змінне електромагнітне поле для можливості передачі звукової інформації по бездротовому каналу користувачам..
40 000.00 грн.
Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих "Исток А2" з вбудованим плеєром та гніздом для карт SD або MMC
Система інформаційна для слабочуючих портативна «ІСТОК» А2 з вбудованим плеєром - звуковим інформатором - призначена для передачі аудіоінформації особам з порушенням функції слуху, що носять слуховий апарат в режимі індукційної котушки «Т» або кохлеарними имплантами при підвищеному рівні навколиш..
19 000.00 грн.
Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих "Исток А2" з аудіовиходом
Портативна інформаційна індукційна система для слабочуючих Исток А2 з аудіовиходом - це переносна панель з вбудованим мікрофоном, акумулятором і виходом на зовнішній гучномовець або навушники, розмір 250х270х91 мм, радіус дії до 2 м. Відмінність даної модифікації інформаційної індукційної сис..
17 200.00 грн.
Портативна інформаційна індукційна система "Исток А2"
Опис Портативна інформаційна індукційна система "Исток А2" - це переносна панель з вбудованим мікрофоном і акумулятором, розмір 250х270х91 мм, радіус дії до 2 м. Система інформаційна для слабочуючих переносна (портативна) (далі переносна система), призначена для передачі аудіоінформації о..
17 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019