Index Braille AB (Швеція)

Index Braille AB (Швеція)

Index Braille AB - лідер світового ринку у виробництві принтерів Брайля.

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи, шведська компанія Index Braille стала основним світовим виробником принтерів Брайля. Компанія має сучасні виробничі потужності, швидку доставку і постійно оновлювану лінійку продукції.

Index Braille був заснований головним виконавчим директором і власником Bjorn Lofstedt на початку 1980-х років. Сьогодні Index Braille налічує понад 15 співробітників і щорічно експортує принтери в більш ніж 60 країн, орієнтуючись на школи, організації, уряди і окремих осіб. Компанія має високі річні темпи зростання, з часткою ринку більше третини ринку принтерів Брайля.

У новій лінійці принтерів V5 були додані деякі нові функції, включаючи Index-direct-Braille (idB), який є прямим додатком друку для друку стандартних файлів, наприклад. .doc, .docx, .txt, .pdf, безпосередньо без окремого редактора Брайля.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брайлівський принтер BrailleBox V4
BrailleBox V4 - це швидкісний принтер для друку брайлівської літератури для сліпих людей. BrailleBox V4 не найсучасніший принтер, не підтримує технологію бездротового зв'язку, проте по основних найбільш важливих характеристиках, параметрах і можливостям він не поступається своєму більш молодо..
595 000.00 грн.
Знято з виробництва
Брайлівський принтер BrailleBox V5
BrailleBox V5 - професійний швидкісний принтер для друку брайлівської літератури в промислових масштабах. BrailleBox V5 друкує на обох сторонах одного аркуша паперу зі швидкістю 300 символів в секунду (900 сторінок формату А4 на годину). Серед принтерів BrailleBox індекс має такі особливості:..
695 000.00 грн.
Брайлівський принтер Everest-D V4
Everest-D V4 - брайлевський принтер шведської компанії Index Braille. Принтер підтримує двосторонній друк, що значно економить папір, здатний друкувати не тільки текст, а й графічні тактильні зображення. Однак потрібно врахувати, що робота з принтером шрифту Брайля не так проста, як зі звичай..
120 000.00 грн.
Немає в наявності
Брайлівський принтер Everest-D V5
Еверест-D V5 є принтером для друку шрифтом Брайля на обох сторонах аркуша паперу зі швидкістю 110 символів в секунду (400 сторінок формату A4 в годину). Принтер може друкувати як в односторонньому так і в двосторонньому режимі, в горизонтальній або вертикальній орієнтації. Крім того, користувач м..
180 000.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018