Index Braille AB (Швеція)

Index Braille AB (Швеція)

Index Braille AB - лідер світового ринку у виробництві принтерів Брайля.

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи, шведська компанія Index Braille стала основним світовим виробником принтерів Брайля. Компанія має сучасні виробничі потужності, швидку доставку і постійно оновлювану лінійку продукції.

Index Braille був заснований головним виконавчим директором і власником Bjorn Lofstedt на початку 1980-х років. Сьогодні Index Braille налічує понад 15 співробітників і щорічно експортує принтери в більш ніж 60 країн, орієнтуючись на школи, організації, уряди і окремих осіб. Компанія має високі річні темпи зростання, з часткою ринку більше третини ринку принтерів Брайля.

У новій лінійці принтерів V5 були додані деякі нові функції, включаючи Index-direct-Braille (idB), який є прямим додатком друку для друку стандартних файлів, наприклад. .doc, .docx, .txt, .pdf, безпосередньо без окремого редактора Брайля.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Акустична шумозахисна шафа для принтерів Брайля Everest-D
Шумозахисна шафа ефективно гасить шум працюючого принтера Брайля зменшуючи його на 90%. Це дозволяє вільно працювати в офісі, школі, бібліотеці і т.д., не заважаючи шумом принтера всім оточуючим. Перевага цього рішення - сучасний і привабливий дизайн. Шафа виконана з лакованої плити МДФ, зага..
60 000.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Брайлівський принтер BrailleBox V5
BrailleBox V5 - професійний швидкісний принтер для друку брайлівської літератури в промислових масштабах. BrailleBox V5 друкує на обох сторонах одного аркуша паперу зі швидкістю 300 символів в секунду (900 сторінок формату А4 на годину). Серед принтерів BrailleBox індекс має такі особливості:..
695 000.00 грн.
Брайлівський принтер Everest-D V5
Еверест-D V5 є принтером для друку шрифтом Брайля на обох сторонах аркуша паперу зі швидкістю 110 символів в секунду (400 сторінок формату A4 в годину). Принтер може друкувати як в односторонньому так і в двосторонньому режимі, в горизонтальній або вертикальній орієнтації. Крім того, користувач м..
190 000.00 грн.
Степлер для видань шрифтом Брайля формата А3
Степлер Stapler Index призначений для зшивання товстих документів Брайля, включаючи книги, надруковані на всіх типах принтерів Index. Степлер Index оптимальний для книг у форматі брошури, надрукованій на принтерах Everest-D і Braille Box. Технічні характеристики Степлер підтримує скоб..
27 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019