Index Braille AB (Швеція)

Index Braille AB (Швеція)

Index Braille AB - лідер світового ринку у виробництві принтерів Брайля.

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи, шведська компанія Index Braille стала основним світовим виробником принтерів Брайля. Компанія має сучасні виробничі потужності, швидку доставку і постійно оновлювану лінійку продукції.

Index Braille був заснований головним виконавчим директором і власником Bjorn Lofstedt на початку 1980-х років. Сьогодні Index Braille налічує понад 15 співробітників і щорічно експортує принтери в більш ніж 60 країн, орієнтуючись на школи, організації, уряди і окремих осіб. Компанія має високі річні темпи зростання, з часткою ринку більше третини ринку принтерів Брайля.

У новій лінійці принтерів V5 були додані деякі нові функції, включаючи Index-direct-Braille (idB), який є прямим додатком друку для друку стандартних файлів, наприклад. .doc, .docx, .txt, .pdf, безпосередньо без окремого редактора Брайля.
Брайлівський принтер BrailleBox V5

BrailleBox V5 - професійний швидкісний принтер для друку брайлівської літератури в промислових масштабах. BrailleBox V5 друкує на обох сторонах одного..

550 000 грн.

Брайлівський принтер Everest-D V5

Еверест-D V5 є принтером для друку шрифтом Брайля на обох сторонах аркуша паперу зі швидкістю 110 символів в секунду (400 сторінок формату A4 в годину..

175 000 грн. 158 000 грн.

Степлер для видань шрифтом Брайля формата А3

Степлер Stapler Index призначений для зшивання товстих документів Брайля, включаючи книги, надруковані на всіх типах принтерів Index. Степлер Index оп..

29 000 грн.

Акустична шумозахисна шафа для принтерів Брайля Everest-D

Шумозахисна шафа ефективно гасить шум працюючого принтера Брайля зменшуючи його на 90%. Це дозволяє вільно працювати в офісі, школі, бібліотеці і т.д...

49 500 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)