Спортивні та настільні ігри для сліпих

Спортивні та настільні ігри для сліпих

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені адаптовані для використання повністю сліпими людьми настільні ігри, такі як шашки, шахи, доміно, карти, а також м'ячі та інші товари для рухомих ігр.

Оберіть підкатегорію або перегляньте вміст основної категорії товарів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тифлоприлад "Орієнтир"
Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для осіб, які втратили зір в середньому і літньому віці. Тифлоприлад "Орієнтир" дозволя..
7 500.00 грн.
Колобок - м'який розвиваючий конструктор
М'який конструктор "Колобок" призначений для розвитку сенсорних здібностей і розуміння форм предметів у дітей молодшого віку, а також буде корисний дошкільнятам з порушеннями зору. Конструктор "Колобок" складається з: двох брусків прямокутної форми, чотирьох м'яких кубиків, ..
850.00 грн.
Магнітний конструктор 157 елементів
Магнітний конструктор має 109 стрижнів і 48 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Такий набір дозволить будувати досить складні тривимірні фігури. Майте на увазі, що найбільш ст..
800.00 грн.
Літаюча тарілка з сигналом
Літаюча тарілка з сигналом - це єдина в своєму роді іграшка для будь-якого віку діаметром близько 20 см і товщиною 4 см. В середині тарілки розташований відсік з сигнальним блоком. Відкрийте липучку, щоб включити або виключити звукову сигналізацію, замінити батарейки. Використовується 1 батарейка..
700.00 грн.
Магнітний конструктор 84 деталі
Магнітний конструктор має 52 стрижня і 32 магнітних кульки для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Магнітний конструктор можна використовувати не тільки для побудови тривимірних фігур, а й так..
500.00 грн.
Гра "Хрестики і нулики" для сліпих
Гра "Хрестики і нулики" являє собою ігрове поле з 25 клітин 5х5 і по 12 фігур з тактильними позначеннями нуликів і хрестиків. Гравці по черзі ставлять свої фігурки таким чином, щоб домогтися вибудовування їх в одну лінію по вертикалі, горизонталі або діагоналі, при цьому перешкоджаючи суперникові..
250.00 грн.
Геометричний сенсорний мішечок
Геометричний сенсорний мішечок представляє з себе набір дерев'яних геометричних фігур: куб, куля, овалоїд, піраміда, високий циліндр, низький циліндр, конус, паралелепіпед, півсфера, кільце. Сенсорний набір необхідний для занять ..
250.00 грн.
Кубик Рубіка з тактильними позначками
Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Не так просто зібрати Кубик Рубіка! Дуже непросто зібрати його навпомацки, керуючись тактильними позначеннями. Тим не менше, тепер це можливо. ..
220.00 грн.
Хрестики-нулики для сліпих дерев'яні
Хрестики-нулики для сліпих - це дерев'яна коробочка з полем 3 на 3 клітинки і дерев'яними тактильно відмінними  фішками. По черзі встановлюючи фішки на ігрове поле, суперники домагаються вибудовування своїх фішок в один ряд по вертикалі, горизонталі або діагоналі. Коробочка закривається ..
200.00 грн.
Карти гральні для сліпих "Poker klub"
Карти гральні "Poker klub" - це щільні пластикові карти з брайлівськими написами і збільшеними позначеннями росту карти, що дозволить комфортно грати ними як тотально сліпим людям, так і гравцям зі зниженим зором. Карти підписані на сторону сорочки, що дозволяє читати їх, поклавши на стіл вниз ка..
200.00 грн.
Tic-Tac-Toe або хрестики-нулики пластикові для сліпих
Tic-Tac-Toe - це закордонний аналог добре відомої гри Хрестики-нулики, адаптованої для сліпих за допомогою тактильно відмінних фішок. Суперники встановлюють по одній фішці в порядку черги, намагаючись вибудувати 3 свої фішки в один ряд по горизонталі, вертикалі або діагоналі. Чорні фішки мают..
200.00 грн.
Магнітний конструктор 28 деталей
Магнітний конструктор має 18 стрижнів і 10 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Магнітний конструктор можна використовувати не тільки для побудови тривимірних фігур, а й та..
135.00 грн.
Карти гральні для сліпих "Luck Royal"
Карти гральні "Luck Royal" мають написи шрифтом Брайля і придатні для сліпих гравців. Колода з 36 карт має написи шрифтом Брайля з боку сорочки, що дозволяє читати їх ріст і масть, поклавши на стіл вниз картинками. Брайлівські позначення нанесені за принципом першої літери або цифри, що позна..
135.00 грн.
Кістки гральні з опуклими тактильно помітними точками
Тактильні гральні кістки для сліпих - це кубики з опуклими тактильно помітними точками на гранях. Сліпа людина, особливо яка має навик читання за Брайлем і з розвиненими тактильною чутливістю пальців, може використовувати для гри і звичайні гральні кістки з заглибленнями на місці крапок. Прот..
125.00 грн.
Гра "Ранжир"
Гра "Ранжир" для сліпих буде цікава і захоплююча для багатьох! Вона сприяє розвитку логічного мислення, уваги, пам'яті. Цифри на фішках не брайлівські, а звичайні, трохи опуклі і тому розрізняються пальцями. Правила гри "Ранжир" Перед початком гри фішки ставляться в лівій колонці в зроста..
50.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019