Спортивні та настільні ігри для сліпих


Спортивні та настільні ігри для сліпих

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені адаптовані для використання повністю сліпими людьми настільні ігри, такі як шашки, шахи, доміно, карти, а також м'ячі та інші товари для рухомих ігр.


Порівняння товарів (0)Тифлоприлад "Орієнтир"

Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекоменд..

7 500 грн.

Літаюча тарілка з сигналом

Літаюча тарілка з сигналом - це єдина в своєму роді іграшка для будь-якого віку діаметром близько 20 см і товщиною 4 см. В середині тарілки розташован..

750 грн.

Кубик Рубіка з тактильними позначками

Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Н..

350 грн.

Карти гральні для сліпих "Poker klub"

Карти гральні "Poker klub" - це щільні пластикові карти з брайлівськими написами і збільшеними позначеннями росту карти, що дозволить комфор..

250 грн.

Повідець для незрячих бігунів

Поводок для незрячих спортсменів являє собою міцну стрічку 60 сантиметрів довжиною з петлями на обох кінцях. Незрячий спортсмен тримає поводок з одног..

190 грн.

Звуковий лазерний тир WINGS Rival Blind LASER

Тир імітації стрільби для сліпих і слабозорих людей WINGS Rival Blind LASER дозволяє займатися стрільбою на звук. Опис Лазерний тренажер приц..

103 000 грн.

Ворота для Голболу

Ворота для Голболу розбірні з захисними м'якими валиками на стійках і міцною сіткою, з захистом від перекидання. Ворота для Голболу складаються..

41 500 грн.

Хрестики-нулики для сліпих дерев'яні

Хрестики-нулики для сліпих - це дерев'яна коробочка з полем 3 на 3 клітинки і дерев'яними тактильно відмінними  фішками. По черзі вста..

225 грн.

Кістки гральні з опуклими тактильно помітними точками

Тактильні гральні кістки для сліпих - це кубики з опуклими тактильно помітними точками на гранях. Сліпа людина, особливо яка має навик читання за Б..

125 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)