HumanWare Канада

HumanWare Канада

HumanWare - світовий лідер в області допоміжних технологій для людей з проблемами зору.

HumanWare пропонує широкий спектр інноваційних продуктів, в тому числі BrailleNote Touch, перший сертифікований брайлівський планшет, сумісний з iOS Braille дисплеї Braille, Victor Reader®, провідне в світі сімейство цифрових аудіокниг, унікальне сімейство настільних і портативних пристроїв Prodigi® І системи зчитування, а також ультрапортативну дослідницьку лінію електронного ручного збільшувача.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Explore 5 HD
Найкраща якість зображення, в портативному корпусі, простота використання і видатна ергономіка роблять Explore 5 HD ідеальним вибором для активних людей, які потребують електронної лупи, що завжди і всюди під рукою, куди б вони не йшли. Від збільшення меню ресторану до дрібного шрифту на документ..
25 000.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Explore 8 HD
Explore 8 HD від HumanWare - це найсучасніша і технічно досконала електронна лупа на ринку. Потужні камери, досконалий сенсорний екран і доброзичливий інтерфейс для людей з проблемами зору. коротка інформація Перша 8-дюймова ручна лупа на ринку Збільшення до 30X з приголомшливою..
35 000.00 грн.
Плеєр Victor Reader Stream (New Generation)
Victor Reader Stream - це нова генерація тіфлоплеера з сучасними можливостями бездротового зв'язку і синтезу мовлення для читання текстових і аудіо файлів. Уявіть собі, що у вас є останні романи, журнали, улюблена музика, аудіо-описи фільмів, тексти і власні записи голосу, все на долоні в одн..
15 500.00 грн. 12 500.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019