HumanWare Канада

HumanWare Канада

HumanWare - світовий лідер в області допоміжних технологій для людей з проблемами зору.

HumanWare пропонує широкий спектр інноваційних продуктів, в тому числі BrailleNote Touch, перший сертифікований брайлівський планшет, сумісний з iOS Braille дисплеї Braille, Victor Reader®, провідне в світі сімейство цифрових аудіокниг, унікальне сімейство настільних і портативних пристроїв Prodigi® І системи зчитування, а також ультрапортативну дослідницьку лінію електронного ручного збільшувача.

Ми пишаємося, що є партнером компанії HumanWare.
Explore 5 HD

Найкраща якість зображення, в портативному корпусі, простота використання і видатна ергономіка роблять Explore 5 HD ідеальним вибором для активних люд..

17 000 грн.

Explore 8 HD

Explore 8 HD від HumanWare - це найсучасніша і технічно досконала електронна лупа на ринку. Потужні камери, досконалий сенсорний екран і доброзичливий..

28 000 грн.

Victor Reader Stratus 12 H

Victor Reader Stratus 12 H - плеєр, призначений для відтворення цифрових аудіо книг різних форматів онлайн, з карти пам'яті або CD. Victor Read..

16 000 грн.

Дисплей Брайля Brailliant BI 14

До уваги шкіл та інших навчальних закладів! Дисплей Брайля Brailliant BI 14 - у всіх сенсах чудовий брайлівський дисплей, але він призначений, перш..

53 000 грн.

Дисплей Брайля Brailliant BI 40

Дисплей Брайля Brailliant BI 40 нова генерація - лідер ергономіки і функціональності дисплеїв Брайля для сліпих людей. Огляд Світ спілкування і ..

95 000 грн.

Електронний відеозбільшувач Connect 12

Нещодавно поновлений відео збільшувач Connect 12 поєднує в собі високопродуктивну цифрову лупу з універсальністю звичайного планшета, неперевершену пр..

75 000 грн.

Плеєр Victor Reader Stream (New Generation)

Victor Reader Stream - це нова генерація тіфлоплеера з сучасними можливостями бездротового зв'язку і синтезу мовлення для читання текстових і ауді..

12 000 грн.

Плеєр-навігатор Victor Reader Trek

Коротка інформація Подорожуйте з допомогою одного функціонального пристрою. Здійсніть довгу поїздку на автобусі і почитайте книги або послухай..

22 000 грн.

Дисплей Брайля Brailliant BI 32

Дисплей Брайля Brailliant BI 32 знятий з виробництва компанією Humanware в 2019 році. Нових версій або відновлення випуску не передбачається! УВАГА..

75 000 грн.

Дисплей Брайля Brailliant BI 80

Новий дисплей Брайля HumanWare Brailliant BI 80 призначений для читання з повним комфортом і інтуїтивно зрозумілою навігацією по клавішах. Рядок 80..

195 000 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)