Harpo Sp. z o. o. Польща

Harpo Sp. z o. o. Польща

Harpo Sp. Z o.o відома в Україні, перш за все, по пристрою для виготовлення тактильної графіки PIAF (Pictures in a Flash). Однак компанія Harpo відома в світі також своїми науковими дослідженнями і технологічними продуктами, локалізацією синтезаторів мови, дистрибуцією засобів зв'язку. Уже в 2010 році, коли Harpo відзначили своє двадцятип'ятиріччя, її продукти продавалися і були відомі в усьому світі.

Завдання Harpo - створювати ультрасучасні і гнучкі рішення для людей з обмеженими можливостями, зокрема, для людей з порушеннями зору. Harpo прагне до доступної, професійної та індивідуальної підтримки і однаково піклується про всіх своїх клієнтів. Мрія Harpo полягає в тому, щоб усунути перешкоди, з якими можуть зіткнутися люди з обмеженими можливостями, надавши їм сучасні інструменти.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер PIAF товстий
Маркер PIAF - це спеціальний маркер для малювання на рельєфоутворюючому капсульному папері для подальшого перетворення малюнка в тактильно відчутне зображення. Технічні параметри Колір: чорний, Ширина пишучого елементу: 2-7 мм. Маркер може застосовуватися як для обробки на..
350.00 грн.
Маркер PIAF тонкий
Маркер PIAF - це спеціальний маркер для малювання на рельєфоутворюючому капсульному папері для подальшого перетворення малюнка в рельєфне зображення. Технічні параметри Колір: чорний, Ширина пишучого елементу: 1-4 мм. Маркер може застосовуватися як для обробки на пристроях..
300.00 грн.
Принтер тактильної графіки PIAF
PIAF дозволяє виготовляти карти, схеми й інші тактильні зображення на спеціальному папері для сліпих і слабозорих людей. Технічні характеристики пристрою для тактильної графіки PIAF Вбудований температурний контроль. Ручне налаштування температури. Формат паперу: до A3. ..
31 000.00 грн. 29 500.00 грн.
Рельєфоутворюючий папір Tangible Magic Paper A3
Tangible Magic Paper A3 - капсульний папір з властивостями утворення рельєфних тактильно відчутних зображень в місцях нанесення друку або зображень спеціальними маркерами і після спеціальної термообробки в пристроях PIAF або подібних. Формат А3 дозволяє застосовувати папір для виготовлення ре..
5 500.00 грн.
Рельєфоутворюючий папір Tangible Magic Paper A4
Tangible Magic Paper A4 - капсульний рельєфоутворюючий папір, що має властивість утворення рельєфних тактильно відчутних малюнків в місцях нанесення чорних зображень і після термальної обробки. Цей папір з чудовими характеристиками дозволяє користувачеві кілька разів запускати його через прис..
3 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019