Harpo Sp. z o. o. Польща

Harpo Sp. z o. o. Польща

Harpo Sp. Z o.o відома в Україні, перш за все, по пристрою для виготовлення тактильної графіки PIAF (Pictures in a Flash). Однак компанія Harpo відома в світі також своїми науковими дослідженнями і технологічними продуктами, локалізацією синтезаторів мови, дистрибуцією засобів зв'язку. Уже в 2010 році, коли Harpo відзначили своє двадцятип'ятиріччя, її продукти продавалися і були відомі в усьому світі.

Завдання Harpo - створювати ультрасучасні і гнучкі рішення для людей з обмеженими можливостями, зокрема, для людей з порушеннями зору. Harpo прагне до доступної, професійної та індивідуальної підтримки і однаково піклується про всіх своїх клієнтів. Мрія Harpo полягає в тому, щоб усунути перешкоди, з якими можуть зіткнутися люди з обмеженими можливостями, надавши їм сучасні інструменти.

Наша компанія є давнім партнером і дистрибьютером Harpo Sp. Z o.o
Електронна друкарська машинка mountbatten-brailler-whisperer-plus

Mountbatten Brailler Whisperer Plus - це електронна машина Брайля, яка завдяки своїм великим функцій може також працювати як принтер та ноутбук Брайля..

136 500 грн.

Маркер PIAF товстий

Маркер PIAF - це спеціальний маркер для малювання на рельєфоутворюючому капсульному папері для подальшого перетворення малюнка в тактильно відчутне..

370 грн.

Маркер PIAF тонкий

Маркер PIAF - це спеціальний маркер для малювання на рельєфоутворюючому капсульному папері для подальшого перетворення малюнка в рельєфне зображенн..

320 грн.

Пристрій для тактильної графіки PIAF

Пристрій PIAF (Pictures in a Flash) дозволяє виготовляти карти, схеми й інші тактильні зображення на спеціальному папері для сліпих і слабозорих людей..

26 500 грн.

Рельєфоутворюючий папір Tangible Magic Paper A3

Tangible Magic Paper A3 - капсульний папір з властивостями утворення рельєфних тактильно відчутних зображень в місцях нанесення друку або зображень сп..

6 000 грн.

Рельєфоутворюючий папір Tangible Magic Paper A4 100 аркушів

Tangible Magic Paper A4 - капсульний рельєфоутворюючий папір, що має властивість утворення рельєфних тактильно відчутних малюнків в місцях нанесення ч..

3 000 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)