Handi Life Sport - Данія

Handi Life Sport - Данія

Handi Life Sport - провідний виробник спортивних м'ячів для паралімпійського спорту інвалідів.

Датська компанія Handi Life Sport, створена в 1987 році, починаючи вже з 1988 року офіційно бере участь в паралімпійських іграх за допомогою своїх продуктів: м'ячів для Голболу та Бочча.

Також в асортименті компанії і футбольні, баскетбольні, футзальні, торбольні м'ячі для сліпих людей, м'ячі для шоудауна.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бочча Basic
Бочча Basic - це набір м'ячів початкового рівня для гри Бочча, виготовлених з поліуретанової оболонки з синтетичним наповнювачем. Набір Бочча Basic може застосовуватися для гри на відкритому повітрі. Технічні характеристики Бочча Basic Окружність м'яча: 270 мм. Вага: 275 г. ..
9 000.00 грн.
Бочча LAWN
Бочча LAWN - це набір пластикових м'ячів для Бочча, призначених для гри на відкритій місцевості - траві або гравійному майданчику. М'ячі відповідають стандартам по вазі і окружності. Набір Бочча LAWN складається з 6 чорних, 6 білих і одного жовтого м'яча. ..
5 000.00 грн.
Бочча Ledo
М'ячі для Бочча Ledo - це висококласний набір м'ячів для гри Бочча, виготовлених з натуральної матової шкіри. Комплект м'ячів для бочча серії "Ledo" це, на сьогодні, найбільш професійний набір для офіційних змагань. Натуральна шкіра з невеликим текстурованим малюнком дозволяє спортсменам з ін..
23 000.00 грн.
Бочча Superior
М'ячі Бочча Superior - це набір м'ячів для гри Бочча, виготовлених з штучної японської шкіри на основі поліуретану з синтетичним наповнювачем. Оболонка м'ячів пошита вручну. Технічні характеристики Бочча Superior Окружність м'яча: 270 мм. Вага: 275 г. Матеріал: Штучна шкір..
15 000.00 грн.
Захисна рукавиця для Шоудаун
Захисна рукавичка для шоудауна оберігає пальці від болючих попаданнь м'ячем. Захисна рукавичка не обмежує рухливості при грі в шоудаун, має рухливі зчленування пальців. Характеристики Легко дихає і вбирає вологу Фактурна шкіра з протиковзким ефектом для відмінного зчеплення і ко..
500.00 грн.
М'яч для Голбола дзвінкий
М'яч для гри в Голбол має спеціальні ємності з дзвіночками для звукового сповіщення сліпих гравців про переміщення м'яча по майданчику. Цей дзвінкий м'яч відповідає міжнародним стандартам та застосовується для гри паралімпійських команд. Технічні характеристики м'яча для голболу Матер..
3 200.00 грн.
М'яч для гри в шоудаун
М'яч для гри в шоудаун (Showdown) для сліпих гравців виготовлений з пластику з вмонтованими кульками, які видають шум при русі м'яча по ігровому полю. М'яч для гри в шоудаун має діаметр 6 сантиметрів, вагу близько 25 грамів, яскраво жовте забарвлення. Країна виробник - Данія. ..
350.00 грн.
М'яч для Торбола дзвінкий
М'яч для гри в Торбол призначений для сліпих людей для гри на спеціальному полі з особливими правилами. За нормативами, м'яч для Торболу повинен бути червоного кольору, виконаний з гуми зі вставками дзвіночків для озвучування переміщення м'яча по ігровому полю. У деяких джерелах зазначено, що м'я..
2 200.00 грн.
Міні-м'яч для голбола дзвінкий
Міні-м'яч для гри в голбол має дзвіночки для звукового сповіщення сліпих гравців про переміщення м'яча по майданчику. Технічні характеристики міні-м'яча для голболу Матеріал: текстурований вініл. Вага: 80 грам. Діаметр: 65 міліметрів. Колір: червоний. Виробницт..
640.00 грн.
Маска очна для гри в голбол
Професійна маска з каучуку призначена для гри в голбол, щільно прилягає до будь-якого контуру обличчя. Пов'язка для гри незрячих і слабозорих гравців в голбол служить для того, щоб виключити перевагу тих гравців, які мають залишковий зір. ..
4 450.00 грн.
Пов'язка очна, тканинна
Тканинна чорна пов'язка на очі із застібками на липучках може використовуватися як для вправ з орієнтування в просторі, так і в різних рухливих іграх, щоб урівняти шанси слабозорих і тотально сліпих людей. ..
250.00 грн.
Подовжувач для рампи Бочча
Подовжувач для рампи Бочча застосовується для людей з проблемами опорно-рухового апарату для вкидання м'ячів. Можна використовувати більш одного подовжувача одночасно. ..
4 300.00 грн.
Ракетка для гри в шоудаун
Дерев'яна витягнута ракетка-біта для гри в шоудаун відповідає вимогам для даної гри. Конструкція ракетки має прямокутну форму, не має прогумованого покриття і виконана повністю з дерева, яке, на відміну від гуми, не поглинає звук. Матеріал: фанера. Ціна вказана за одну ракетку. ро..
600.00 грн.
Рампа для гри Бочча
Рампа для гри Бочча застосовується для гравців з проблемами опорно-рухового апарату, коли кидок м'яча безпосередньо рукою утруднений або неможливий. Легка і міцна рампа виготовлена з полікарбонату. Рампа не містить механічних пристроїв, які могли б сприяти штовханню, прискоренню, уповільн..
9 000.00 грн.
Стіл для Шоудаун
Складаний стіл для шоудауна з кедрової фанери. Металева рама. Вага 75 кг. Відповідає специфікаціям IBSA для столів Showdown. Розміри IBSA:     Внутрішня довжина: 366 см (допуск 5 мм)     Ширина: 122 см (допуск 5 мм)     Висота (..
55 000.00 грн.
Тактильний Бочча планшет для сліпих
Тактильний планшет Бочча - це спеціальне пристосування для гри в Бочча сліпих гравців, за допомогою відображення на планшеті поточної ситуації на майданчику. Конструкція тактильного планшета Бочча для сліпих гравців Тактильний планшет Бочча виготовлений з твердого каучуку в масштабі 1/40 ..
9 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019