Грифелі для письма сліпих шрифтом Брайля

Грифелі для письма сліпих шрифтом Брайля

У магазині для незрячих можна купити грифелі для письма сліпих шрифтом Брайля від виробників Росії, Китаю, Канади. Грифелі різняться формою і розміром, якістю заточування та обробки рукоятки, особливо у китайського представника.

До відома тих, хто тільки приступає до освоєння шрифту Брайля і не знайомий з особливостями

Грифель, є не тільки інструментом для проколювання отворів у щільному папері у встановлених місцях. Щоб знайти ці місця в клітинці приладу для письма за Брайлем, людина повинна зорієнтуватися в цій клітинці, намацуючи грифелем її межі. Переміщати гостро заточений грифель по паперу не дуже приємно і ефективно - він дряпає папір і його просто складно переміщати. Та й точки, виколоті грифелем, заточеним як шило, мають менший діаметр, швидше затираються.

Кращим заточуванням грифеля є трохи закруглена форма вістря, обов'язково зашліфована. Тоді грифель легко ковзає по папері, а при натиску - досить легко проколює, або навіть продавлює папір, утворюючи конусоподібну рельєфну точку на зворотному боці аркуша паперу.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ручка-грифель для письма шрифтом Брайля
Ручка-грифель для сліпих - це інструмент для письма шрифтом Брайля, виконаний у вигляді стильної металевої ручки. Ви думаєте, що такою ручкою зручно писати? Та ні, навряд чи. Але зате як стильно вона виглядає! А хіба є така у ваших друзів, знайомих і колег? А у однокласників? О, якщо вже ..
300.00 грн.
Ластік для Брайлівського шрифта
При написанні шрифту Брайля (особливо якщо ви новачок в цьому), ви зобов'язані зробити помилку тут або там. Коли це станеться, ви можете просто стерти непотрібні точки тупим кінчиком одного з наших великих дерев'яних ластиків Брайля за пару секунд і дати йому ще один шанс. Таким чином, так само, ..
200.00 грн.
Безпечний грифель для письма за Брайлем
Безпечний грифель - це пристосування для письма шрифтом Брайля для сліпих, що має зйомний стрижень на різьбі, що ховається в рукоятку. Рукоять грифеля виконана з блискучого металу з навершием у вигляді плоского капелюшка гриба. Колючий елемент має різьбу, за допомогою якої його можна вкручува..
150.00 грн.
Грифель для письма за Брайлем із сідлоподібною рукояттю
Американський грифель для сліпих з сідлоподібною виямкою для пальця, якісним проколюючим елементом. Грифель призначений для письма шрифтом Брайля. ..
120.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грифель для письма за Брайлем міні
Невеликий грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з плоскою рукояткою і отвором, мабуть для шнурка. Розміри грифеля дозволяють носити його навіть у гаманці. Якість обробки рукоятки і елемента для проколювання - висока. ..
110.00 грн.
Грифель для письма за Брайлем з круглою рукояткою
Пластиковий грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з округлою рукояткою без виїмки для пальця. Відсутність поглиблення для пальця не впливає на зручність. Якість рукоятки і гостряка - висока. Гріфель досить зручно лежить в руці. ..
110.00 грн.
Дерев'яний грифель для письма за Брайлем
Екзотичний грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з дерев'яною рукояткою. Грифель буде цікавий прихильникам високоекологічних матеріалів і незвичайних аксесуарів. ..
100.00 грн.
Плоский грифель для письма по Брайлю для сліпих
Незвичний, але дуже зручний для письма сліпих по Брайлю грифель із плоскою руківкою. Грифель має правильну заточку, руків'я оброблене і не має дефектів. ..
80.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля чоловічий
Стандартний грифель для письма за Брайлем для сліпих. Вважається чоловічим, але справа лише в його розмірі, а не в брутальності форми. ..
40.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля середній
Грифель середнього розміру для письма за Брайлем. Підійде для жінок і школярів молодших і середніх класів. ..
40.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з кільцем
Грифель з кільцем для письма за Брайлем. Грифель досить великий, не підійде для дітей дошкільного віку та першокласників. ..
40.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля дитячий
Грифель маленького розміру для письма за Брайлем. Підійде дітям дошкільного віку і першокласникам. ..
40.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля  (Китай)
Грифель є інструментом письма по Брайлю для сліпих. З його допомогою в заданих місцях щільного паперу, закладеного в Брайлівський прилад, здійснюються проколи. Ця модель грифеля відрізняється від російського відсутністю обробки рукояті грифеля після прес-форми, що виражається в наявності доси..
10.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019