Тростина для сліпих розкладна з вуглепластику Ambutech

Виробник: AmbuTech (Канада)
Модель: PGS40
В наявності

  • ₴1 500.00 грн.


Доступні опціїЕлітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і поступового перетирання подвійного внутрішнього корду. Приємна на дотик ручка не холодить руку взимку, не ковзає, не боїться морозів і бруду, легко витирається. Тростина має гачкове кріплення наконечників, що дозволяє легко замінити наконечник без допомоги сервісних центрів.

Тепер настав час поговорити про матеріал вуглепластик, який також називають карбоном. Це надзвичайно міцний матеріал, стійкий до зламів і розривів не гірше стали, при цьому не деформується і має питому вагу на третину менше алюмінію. Якщо алюміній досі вважається авіаційним металом, хоча його поступово витісняють композитні матеріали типу фибергласа, то вуглепластик застосовується не тільки на найвідповідальніших вузлах кріплення крил літаків, ланжеронів і т.п., але і в космічній галузі як стійки величезних антен і інших вузлів з підвищеним навантаженням. У побуті вуглепластик також став активно застосовуватися в різних пристроях і конструкціях: рами дорогих спортивних велосипедів, професійні вудилища і деталі яхт. Більш ширшому розповсюдженню матеріалу, як вже зрозуміло, перешкоджає його висока вартість.

Вуглепластикова тростина на третину легше алюмінієвої чи фібергласової, при цьому перевершує їх практично по всіх параметрах. Тростина середнього розміру важить близько 200 г. Навіть у тривалих піших прогулянках з тростиною рука не втомиться,

Виробник пропонує дані тростини в різних варіантах від 4 ланок до 6. Ми вибрали саме 5 ланок, як найбільш практичний варіант, що добре зарекомендував себе як в плані компактності складеної тростини, так і тим, що наконечник і руків'я в складеному стані ніяк не стикаються, перебуваючи на різних сторонах конструкції. Таким чином, пил або бруд з наконечника має менше шансів перекочувати на рукоять, а потім і на руку.

Технічні характеристики тактильної розкладної тростини з вуглепластика Ambutech

  • Матеріал ланок: вуглепластик (карбон),
  • Матеріал рукояті: каучук,
  • Тип: розкладна,
  • Кількість ланок: 5,
  • Тип кріплення змінних наконечників: гачок,
  • Довжина: 90-160 см.
  • Вага: 160-280 г.

Вартість тростини вказана без вартості наконечника. Виберіть необхідний наконечник і вартість буде скоректована з урахуванням його ціни.

Колір

Під замовлення можлива поставка тростин з кольором рукояті і наконечника рожевого, оранжевого, зеленого або блакитного кольору. При цьому, у ротаційних наконечників, колір буде білим, а захисний козирок - обраного кольору. Пальчиковий і стандартний неротаційний наконечники мають колір забарвлення всього наконечника. Крім названих кольорів, також доступні до постачання стандартний наконечник чорного кольору і кулястий ротаційний наконечник червоного кольору самої кулі.

Увага: HTML не підтримується!