Мовний радіо-термометр "Градус-радіо-01"

Модель: .01
Наявність: Попереднє замовлення

  • 1 300 грн.


Доступні опціїМовний радіо-термометр є технічним засобом реабілітації для сліпих та призначений для вимірювання температури повітря як у приміщенні, так і за його межами. При використанні додаткового спеціального датчика (поставляється окремо) є можливість вимірювання температури рідини, в тому числі харчової. Температура зчитується дистанційно, можливо одночасне використання декількох датчиків. Повідомлення видається в мовній формі через вбудований гучномовець. Живлення мовного блоку і блоків датчиків здійснюється від змінних елементів живлення типу АА (по 2 шт. на кожен блок).

Базовий блок радіо-термометра встановлюється в зручному місці волого і морозо захищеного приміщення. Блоки датчиків з датчиками розміщуються в місці вимірювання температури, забезпечуючи зв'язок базового блоку з блоками датчиків по радіоканалу і зчитування показань. З базового блоку можна зчитати показання температури з будь-якого з працюючих блоків датчиків.

Можна міряти температуру повітря, води, а на дачі - контролювати прогрів лазні або заморозки на грунті, не виходячи з кімнати. Всі запити передаються по радіоканалу.

Технічні характеристики мовного радіо-термометра

  • Діапазон вимірюваних температур від -40 до + 99° С
  • Дискретність мовного представлення температури 0,1°С
  • Рекомендована температура мовного блоку від +10 до + 40°С
  • Габарити корпусу базового блоку 105 x75 x 27 мм
  • Габарити корпусу блоку - датчик 105 x75 x 27 мм
  • Дальність дії радіоканалу до 10м
  • Кількість датчиків (каналів) від 1 до 4
  • Час прогрівання (охолодження) температурного датчика 2-3 хвилини
  • Час автономної роботи блоків в режимі очікування до 6-12 місяців

* Розробник може вносити в конструкцію, характеристики і дизайн приладу зміни, які не погіршують його споживчих якостей.

Опис конструкції мовного радіо-термометра

Базовий блок

У корпусі мовного блоку розміщені електронна схема, гучномовець і елементи живлення. Назовні винесені вимикач і кнопка управління.

Блок датчика

У корпусі блоку датчика знаходяться електронна схема та батареї. Назовні винесені вимикач, тестова кнопка, гніздо для підключення кабелю температурного датчика. На тильній стороні є отвір для підвішування блоку. Кабель, до одного з кінців якого приєднаний вологозахищений температурний датчик, оснащений штекером.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність пристрою технічним характеристикам. Виробник не відповідає за недоліки пристрою, якщо вони виникли внаслідок порушення споживачем правил експлуатації і технічного обслуговування, в разі факту розтину корпусів (за винятком батарейних відсіків) а також при наявності механічних пошкоджень корпусів або кабелів.

Гарантійний термін експлуатації - 6 місяців з дня продажу. При відсутності інформації про дату продажу термін гарантії обчислюється з моменту виготовлення приладу.

Увага: HTML не підтримується!