Тифлопристрої з мовним інтерфейсом для незрячих

Тифлопристрої з мовним інтерфейсом для незрячих

В цьому розділі магазину представлені різного роду товари: тифлопристрої з мовним інтерфейсом, зручні для використання людьми з проблемами зору, як тотально сліпими, так і слабозорими. З їх допомогою навіть повністю сліпа людина зможе виміряти собі температуру чи артеріальний тиск, виміряти вагу і порахувати на калькуляторі свої "безмежні" заощадження.

Для деяких товарів є відео огляди!

Рекомендуємо при виборі телефона для незрячої людини ознайомитись зі статтею "Телефони і смартфони для незрячих".

Оберіть підкатегорію або перегляньте вміст основної категорії товарів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мовний визначник кольору «Colorino»
"Colorino" (Колоріно) - це портативний прилад для оперативного визначення більше 150 кольорів і відтінків з голосовим повідомленням результату для сліпих людей. Прилад промовляє певний колір російською мовою, крім визначення безпосередньо кольору, може допомогти в пошуку джерел світла і навіть ро..
7 000.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Мовна рулетка "TapeKing"
TapeKing - це електронний багатофункціональний інструмент для сліпих з можливістю вимірювання довжини, кутів і рівнів. Всі результати озвучуються. Функції мовної рулетки "TapeKing" Голосове меню російською мовою, Вимірювання внутрішніх і зовнішніх відстаней простим перемиканням ..
7 000.00 грн.
Визначник кольору "Радуга-02"
Портативний електронний прилад для визначення кольору з голосовим виходом "Радуга-02" є спеціальним приладом для сліпих людей, що дозволяє без сторонньої допомоги визначати колір однотонної непрозорої, недзеркальної поверхні. Інформація надається користувачеві у вигляді мовних повідомлень через в..
2 500.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019