Тифлопристрої з мовним інтерфейсом для незрячих


Тифлопристрої з мовним інтерфейсом для незрячих

В цьому розділі магазину представлені різного роду товари: тифлопристрої з мовним інтерфейсом, зручні для використання людьми з проблемами зору, як тотально сліпими, так і слабозорими. З їх допомогою навіть повністю сліпа людина зможе виміряти собі температуру чи артеріальний тиск, виміряти вагу і порахувати на калькуляторі свої "безмежні" заощадження.

Для деяких товарів є відео огляди!

Рекомендуємо при виборі телефона для незрячої людини ознайомитись зі статтею "Телефони і смартфони для незрячих".
Мовний маркувальник PennyTalks

Організуйте своє повсякденне життя! PennyTalks - персональний маркировщик предметів для незрячих людей, який озвучує електронні мітки. Характери..

5 000 грн.

Мовний маркувальник Foxy Reader

Загальна інформація про Foxy Reader Foxy Reader - мовний читач етикеток, бірок і гральних карт. Це зручний пристрій полегшує сліпим і людям зі слаб..

4 500 грн.

Визначник кольору "Радуга-02"

Портативний електронний прилад для визначення кольору з голосовим виходом "Радуга-02" є спеціальним приладом для сліпих людей, що дозволяє б..

3 000 грн.

Мовна рулетка "TapeKing"

TapeKing - це електронний багатофункціональний інструмент для сліпих з можливістю вимірювання довжини, кутів і рівнів. Всі результати озвучуються. ..

7 000 грн.

Мовний визначник кольору «Colorino»

"Colorino" (Колоріно) - це портативний прилад для оперативного визначення більше 150 кольорів і відтінків з голосовим повідомленням результа..

6 300 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)