Головоломки

Головоломки

Головоломки для сліпих - це розвиваючі логічне мислення гри, адаптовані для незрячих гравців шляхом тактильних позначень.

В даному розділі магазина для незрячих можна купити головоломки для сліпих різної складності. Крім безпосередньо інтелектуального розвитку, багато головоломок розвивають тактильну чутливість і дрібну моторику, що дуже корисно для розвитку дитини.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Солітер
Солітер для сліпих - гра-головоломка для одного або більше гравців, що дозволяє грати навіть повністю сліпим людям. На ігровому майданчику Солітер є отвори, в які вставляються фішки-штифти. Отвори розташовані по 3 в ряду своєрідним хрестом. Центр ігрового поля не зайнятий - один центральний о..
400.00 грн.
Зірка-головоломка
Зірка-головоломка призначена для конвертації вашого вільного часу в ефективність логічного мислення, тактильного відчуття, насолоду перемоги. Ця дванадцатипроменева 3-мірна зірка буде представляти собою серйозну проблему для всіх, хто посміє її розібрати. Всі шість частин головоломки ідентичн..
375.00 грн.
Куб-головоломка
З кубом-головоломкою гарантується заняття навіть для самого яскравого розуму. Цей маленький дерев'яний куб складається з 27 однакових блоків, всього близько 2 сантиметрів кожен. У зібраному стані куб має розміри близько 6 сантиметрів і виглядає абсолютно простим. Але це не так. Кожен маленьки..
300.00 грн.
Головоломка з кулькою в лабіринті
Захоплююча головоломка з кулькою, що подорожує по таємному лабіринту дерев'яного паралелепіпеда. Киньте кульку в отвір прихованого лабіринту і спробуйте її вивести звідти назад! Головоломка розвиває логічне мислення і, особливо, терплячість. ..
200.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019