Головоломки


Головоломки

Головоломки для сліпих - це розвиваючі логічне мислення гри, адаптовані для незрячих гравців шляхом тактильних позначень.

В даному розділі магазина для незрячих можна купити головоломки для сліпих різної складності. Крім безпосередньо інтелектуального розвитку, багато головоломок розвивають тактильну чутливість і дрібну моторику, що дуже корисно для розвитку дитини.


Порівняння товарів (0)Кубик Рубіка з тактильними позначками

Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Н..

350 грн.

Куб-головоломка

З кубом-головоломкою гарантується заняття навіть для самого яскравого розуму. Цей маленький дерев'яний куб складається з 27 однакових блоків, всьо..

350 грн.

Куб в коробці

Опис Після того, як ви освоїте наші інші головоломки, у нас є новий куб для вас ... з родзинкою! У цій грі сім дерев'яних фігур, які упаковані ..

275 грн.

Головоломка з кулькою в лабіринті

Захоплююча головоломка з кулькою, що подорожує по таємному лабіринту дерев'яного паралелепіпеда. Киньте кульку в отвір прихованого лабіринту і ..

225 грн.

Солітер

Солітер для сліпих - гра-головоломка для одного або більше гравців, що дозволяє грати навіть повністю сліпим людям. На ігровому майданчику Солітер ..

450 грн.

Гексагон пазли-головоломка

Опис Ця шестигранна головоломка унікальна, тому що складається всього з трьох частин. Розібравши її (потягнувши за два края), ви отримаєте три одна..

385 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)