Глюкометри з голосовими підказками

Глюкометри з голосовими підказками

Розмовляючі глюкометри ось уже багато років використовуються не тільки сліпими і слабозорими людьми, а й цілком зрячими, які швидко звикають до зручного додаткового сервісу голосових підказок.

Купити розмовляючі глюкометри в нашому магазині для незрячих можна з доставкою в будь-який регіон України.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Глюкометр для сліпих SensoLite Nova Plus
Глюкометр з мовним виводом для сліпих СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) - це портативний прилад для вимірювання рівня глюкози в крові. Прилад адаптовано до використання в країнах СНД, тому він відкалібрований для аналізу по крові, а не по плазмі, як прийнято у більшості країн Європи. Тако..
420.00 грн.
Тест-смужки для глюкометра Sensolite Nova TEST №50
Тест-смужки для глюкометра Сенсолайт нова (Sensolite Nova) TEST №50 призначені для використання з глюкометрами SensoLite Nova і SensoLite Nova Plus для вимірювання глюкози в крові. Технічні характеристики тест-смужок до глюкометра Сенсолайт нова Діапазон вимірювання - 1,1-33,3 ммоль/л..
400.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тест-смужки для глюкометра Сенсолайт Нова №25
Тест- смужки для глюкометра Сенсолайт Нова (Sensolite Nova) TEST №25 призначені для використання з глюкометрами SensoLite Nova і SensoLite Nova Plus для вимірювання глюкози в крові. Технічні характеристики Діапазон вимірювання - 1,1-33,3 ммоль/л (20-600 мг/дл), Мінімальний ..
220.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019