Подарунок для незрячої жінки


Подарунок для незрячої жінки

Вибір подарунка для жінки - дуже відповідальний процес. Вибір подарунка для незрячої або слабозорої жінки ще більш складний, тому що крім усього іншого потрібно врахувати можливості людини з проблемами зору користуватися отриманим подарунком, отримуючи задоволення.

Що подарувати жінці?

Почнемо з того, що подарунок, значною мірою, залежить від того, хто для вас жінка, якій ви хочете його підібрати: дочка або мати, дружина або колежанка, підпорядкована або начальник, якого віку і достатку, багато-багато іншого. Та що там казати, навіть на питання "що б мені подарувати своїй дружині?" не варто відповідати виходячи лише зі своїх міркувань. Наприклад, який чоловік образиться на подарунок у вигляді набору інструментів, електродрилі або мовної рулетки, наприклад? Тільки будуть раді, що отримали довгоочікувану іграшку (дуже потрібну в господарстві, звичайно). Такий подарунок навіть полестить, адже це означає, що чоловіка не вважають безруким недотепою, до того ж враховують його інтереси, бажання. А ось сковорідка в подарунок дружині, навіть дуже хороша і з восьмишаровим дном не завжди однозначно викличе захват. Хтось дійсно зрадіє, адже не завжди наважишся купити посуд, про який мріяла. А хтось влаштує скандал, розмахуючи важкою сковорідкою з вісьмишаровим дном, сприйнявши подарунок як натяк на її місце на кухні і так далі. Так що буде виграшним варіантом? Довіритися пісні, в якій "кращі друзі жінки це діаманти"?

Поспішаємо повідомити, що сковорідок і діамантів в розділі Подарунки у нас немає, Тому пропонуємо вибрати щось з проміжних варіантів, які і будуть тією золотою серединою між крайнощами.

Що подарувати незрячої жінці?

Тут все також складно і просто. Від зору не так багато залежить у плані подарунка. Незряча жінка і сковорідками користується, і діамантам також була б рада. Просто опишіть їй гру каменя, яке він викликає враження, інше домалює уява незрячої людини. Також жінка оцінить вашу увагу, велику вартість подарунка і його статусність. І це стосується, звичайно, не тільки діамантів. Якщо жінка сама не в змозі оцінити красу картини, сумочки, наручного годинника або інших аксесуарів, це не означає, що їй не варто дарувати красивих речей. Повірте, вона буде рада красивій картині на стіні, ходити з красивою сумочкою і дивитися час на вишуканому годиннику.

Навіщо ми про це пишемо, якщо у продажу у нас немає ні ювелірки, ні картин, ні сумочок?

Адже проект у нас не чисто комерційний, а з певною соціальною складовою. Нам би хотілося допомогти вам не тільки витратити гроші в нашому магазині, але і краще зрозуміти ваших незрячих знайомих, рідних або близьких. Цим же цілям служить наша добірка подаруків для незрячих жінок, в якій вже враховані їхні проблеми зору.

Подарунковий сертифікат для незрячої жінки

Якщо, все ж, ви не наважуєтеся самостійно визначитися з подарунком для незрячої жінки, є дуже хороший варіант - подарувати сертифікат. Подарунковий сертифікат може бути на будь-яку суму. Він буде роздрукований на кольоровому принтері, при необхідності його текст буде продубльований шрифтом Брайля для сліпих. Подарункові сертифікати останнім часом стають все більш популярними, сприймаються не як аналог подарунка грошової суми, а як досить незвичайний і навіть десь статусний подарунок, який із задоволенням демонструють друзям і знайомим. Жінка самостійно вибере покупку в нашому магазині і заплатить лише різницю між вартістю кокупки і сертифіката.
Плеєр-навігатор Victor Reader Trek

Коротка інформація Подорожуйте з допомогою одного функціонального пристрою. Здійсніть довгу поїздку на автобусі і почитайте книги або послухай..

21 000 грн.

Explore 5 HD

Найкраща якість зображення, в портативному корпусі, простота використання і видатна ергономіка роблять Explore 5 HD ідеальним вибором для активних люд..

17 000 грн.

Плеєр Victor Reader Stream (New Generation)

Victor Reader Stream - це нова генерація тіфлоплеера з сучасними можливостями бездротового зв'язку і синтезу мовлення для читання текстових і ауді..

11 500 грн.

Ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом

Підлогові ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом вимірюють вагу до 150 кг з точністю 100 грам. Результати вимірювань відображаються на табло і,..

2 250 грн.

Тростина чеська комбінована 6 ланок

Найновіша розробка від чеського виробника тактильних тростин для сліпих - комбінована тростина з шести ланок, одна з яких має телескопічний спосіб скл..

1 600 грн.

Жіночий мовний годинник з тактильними мітками HV-VTS

Жіночий годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обмац..

990 грн.

Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY

Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з ..

630 грн.

Звуко-вібраційний датчик рівня рідини

Звуко-вібраційний датчик рівня рідини - це прилад для сигналізування сліпим і сліпо-глухим людям про наповненість посуду рідиною. Прилад виконаний ..

500 грн.

Мовний електронний калькулятор

Розмовляючий калькулятор для сліпих - це адаптований калькулятор з видачею мовних повідомлень про результати обчислення. Може використовуватися як ..

300 грн.

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат Магазину для незрячих це сучасний спосіб виграшного варіанту подарунка для сліпих і слабозорих людей. Що таке подарунковий ..

1 грн.

Мовний визначник кольору «Colorino»

"Colorino" (Колоріно) - це портативний прилад для оперативного визначення більше 150 кольорів і відтінків з голосовим повідомленням результа..

6 300 грн.

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA - це дуже вдалий плеєр для програвання музики і аудіокниг для незрячих з можливістю переходу по папках. ..

850 грн.

Тактильний механічний таймер

Тактильний таймер - це механічний пристрій з тактильними позначеннями циферблата до 60 хвилин. Просто обертаєте диск, встановлюючи потрібний час. Я..

800 грн.

Контрастний мовний наручний годинник HV-QL

Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіа..

530 грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)