Подарунок для незрячого чоловіка


Подарунок для незрячого чоловіка

В цьому розділі магазина можна знайти, підібрати і купити подарунок для незрячого чоловіка або чоловіка з ослабленим зором.

Який подарунок підійде для незрячого чоловіка?

Підбираючи подарунок людині з хорошим зором, ми не думаємо про його гарний зір. Ну, звичайно, якщо ми не даруємо йому снайперську гвинтівку або набір для підковування блохи. Так і в справі підбору подарунка для незрячого чоловіка, ми, перш за все, повинні подумати про його спосіб життя, інтереси і схильності, його професії і улюблене дозвілля Факт не зовсім хорошого зору або повної його відсутності вже врахований нами, бо ви знаходитесь в каталозі подарунків для чоловіка магазину для незрячих.

Як вибрати подарунок для незрячого чоловіка?

Половина, якщо не більше, з асортименту товарів нашого магазину для незрячих, може підійти для подарунка для незрячого чоловіка. Розміщувати половину асортименту магазина в одному каталозі сенсу немає, тому ми представляємо тут найбільш вдалі і відповідні на нашу думку товари з різних категорій. Всього 1-3 товару з кожної категорії не більше. Вибираємо за принципом найбільш презентабельного вигляду подарунка, упаковки. Але це зовсім не означає, що саме цей і ніякий більше плеєр або інший пристрій з каталогу подарунків потрібно розглядати в якості подарунка. Ми намагаємося вам допомогти, підказати, наштовхнути на думку, але рішення залишається за вами і якщо даний плеєр або тростина вам не сподобалися в якості потенційного подарунка для незрячого чоловіка, але сама ідея вам здалася вдалою, ви завжди можете перейти до відповідного розділу магазину для незрячих і постаратися там знайти щось в тому ж дусі, але з перламутровими ґудзиками. :)

Подарунковий сертифікат для незрячого чоловіка

Якщо ви зневірилися підібрати бодай щось-з усього нашого асортименту, ваш незрячий друг, родич або знайомий може залишитися без подарунка, у вас залишається останній, але далеко не найгірший засіб - подарунковий сертифікат. Залиште право і турботу вибору самому винуватцеві торжества, вручивши йому сертифікат. І, повірте нашому досвіду, як тільки підуть гості і похмільний синдром, людина сама із задоволенням зануриться в каталоги магазину, перенапружуючи останній зір і потужності скрінрідера. Ви чули, що чоловіки не люблять займатися покупками і щось вибирати? Ну ну... :)
Плеєр-навігатор Victor Reader Trek

Коротка інформація Подорожуйте з допомогою одного функціонального пристрою. Здійсніть довгу поїздку на автобусі і почитайте книги або послухай..

21 000 грн.

Explore 5 HD

Найкраща якість зображення, в портативному корпусі, простота використання і видатна ергономіка роблять Explore 5 HD ідеальним вибором для активних люд..

17 000 грн.

Плеєр Victor Reader Stream (New Generation)

Victor Reader Stream - це нова генерація тіфлоплеера з сучасними можливостями бездротового зв'язку і синтезу мовлення для читання текстових і ауді..

11 500 грн.

Навушники AfterShokz Aeropex

Безпровідні навушники Aftershokz Aeropex - це подальший розвиток лінійки Aftershokz. Зниження ваги за рахунок використання супер легкого титанового сп..

4 950 грн.

Навушники Aftershokz Air

Безпровідні навушники Aftershokz Air - це вдосконалена модель Aftershokz Trekz Titanium, що втратила у вазі близько 20 відсотків і близько 40 відсоткі..

4 400 грн.

Навушники Aftershokz OpenMove

Бездротова гарнітура OpenMove - це чергова еволюція гарнітур з кістковою провідністю від Aftershokz з балансом якості звуку і вартості. Виробник, в..

3 450 грн.

Ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом

Підлогові ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом вимірюють вагу до 150 кг з точністю 100 грам. Результати вимірювань відображаються на табло і,..

2 250 грн.

Нарди для сліпих

Нарди для сліпих мають поділ полів дошки для гри спеціальними бар'єрами, чорні і білі фішки відрізняються ода від одної наявністю у білих шашок оп..

2 200 грн.

Тростина вуглепластикова Ambutech

Елітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і посту..

1 150 грн.

Звуко-вібраційний датчик рівня рідини

Звуко-вібраційний датчик рівня рідини - це прилад для сигналізування сліпим і сліпо-глухим людям про наповненість посуду рідиною. Прилад виконаний ..

500 грн.

Мовний електронний калькулятор

Розмовляючий калькулятор для сліпих - це адаптований калькулятор з видачею мовних повідомлень про результати обчислення. Може використовуватися як ..

300 грн.

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат Магазину для незрячих це сучасний спосіб виграшного варіанту подарунка для сліпих і слабозорих людей. Що таке подарунковий ..

1 грн.

Мовна рулетка "TapeKing"

TapeKing - це електронний багатофункціональний інструмент для сліпих з можливістю вимірювання довжини, кутів і рівнів. Всі результати озвучуються. ..

7 000 грн.

Мовний визначник кольору «Colorino»

"Colorino" (Колоріно) - це портативний прилад для оперативного визначення більше 150 кольорів і відтінків з голосовим повідомленням результа..

6 300 грн.

Aftershokz Trekz Titanium

Aftershokz Trekz Titanium - це легендарні комфортні навушники з кістковою провідністю зі звуком преміум якості. Корпус бездротових навушників Trekz Ti..

3 200 грн.

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA - це дуже вдалий плеєр для програвання музики і аудіокниг для незрячих з можливістю переходу по папках. ..

850 грн.

Годинник з мовним виходом і тактильними мітками HV-VTS

Чоловічій годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обм..

840 грн.

Кишеньковий годинник для сліпих

Кишеньковий годинник для сліпих мають ланцюжок, кнопку для відкривання кришки циферблата і тактильні мітки для сліпих на самому циферблаті. Кришка год..

630 грн.

Контрастний мовний наручний годинник HV-QL

Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіа..

530 грн.

Показано з 1 по 19 із 19 (всього сторінок: 1)